Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


Gość magdalenabmw

Rekomendowane odpowiedzi

magdalenabmw, xanax przed uśiąściem na fotel dentystyczny i będzie po problemie.

 

 

Daj panie Boże, bo inaczej będzie kiepściutko :roll: Brrr... Ale cóż, mus to mus. Wolę to niż zapadnięty policzek za pare lat, albo infekcję krwi od bakterii z korzeni które trzeba usunąć.

 

Dzięki za wsparcie, przyda się.

 

 

Przeciez nie mialas Xanaxu bo wyrzucilas do smieci?????

 

BladeM... Dostałaś bana na Angsthasse to założyłaś konto BladeM. Dostałaś bana na BladeM to założyłaś konto Wenta. A każde zakładasz tylko po to aby mnie obrażać. Czy mogę prosić jakiegoś moderatora/admina o to aby coś z tym zrobił? Bo mam dosyć :-|

 

Ale okej, odpowiem Ci na pytanie- o Xanaxie napisał nasz admin, Amon, a nie ja - jak byś nie zauważyła.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A każde zakładasz tylko po to aby mnie obrażać. Czy mogę prosić jakiegoś moderatora/admina o to aby coś z tym zrobił? Bo mam dosyć :-|

Widzisz Magda sa takie sytuacje w życiu które trzeba rozwiązać samemu, a nie podpierać się moderatorem / administratorem - jak się pokłócisz z koleżanką swoją, to nie ma wokół żadnego moderatora który ją ukarze. To nie moderator coś tu musi zrobić tylko ty się zastanów o co ci chodzi, i jak rozwiązać konfliktową sytuację.

 

Ale może ci być trudno to zrobić, skoro jesteś chora na nerwicę ale jej nie leczysz w żaden sposób - mówiłaś że od stycznia idziesz po lekarstwa i na terapię, a z tego co się orientuję nie leczysz się w żaden sposób, masz jakieś konflikty wewnętrzne ale ich nie rozwiązujesz i wg mnie z tego się bierze twoja agresja - przykro mi to powiedzieć ale tak to widzę...

 

I denuncjacja kogoś to takie działanie jakby zdrada, nie podoba mi się... skoro ci ktoś coś pisze na priw to możesz tego nie czytać po prostu, nie muszą od razu banować użytkownika z tego powodu że się z kimś ty pokłóciłaś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×