Skocz do zawartości
Nerwica.com

pozdrawiam z inska zachodniopomorskie


dominik36

Rekomendowane odpowiedzi

czesc wam wszystkim jestem w bardzo zlej formie mam zone alkocholiczke i nie moge sobie z nia radzic chociarz niepije od 2 lat ciagle mnie unika odpycha od siebie nieras chce z nia porozmawiac to mowi ze puzniej ale tak nie ma.Jestem zalamany szukam pomocy czasami mysle o swim zyciu aby je sobie odebrac.ja wywodze sie tez zrodziny w kturej pito alkochol mialem berdzo zle zyci wogole dziecinstwo.Mam bardzo wielkie leki i obawy ze zona mnie zostawi mamy 6-cioro dzici.ciagle jest mi smutno i czasami placze niemoge myslec.W pracy rano zaczynam powoli a puzniej jestem myslami z rodzinom :cry: Som takie dni ze nie moge wytrzymac.JAK ZONA CHODZI NA TE MITINGI TO MYSLE ZE WOLI BARDZIEJ ICH NISZ SWOJOM RODZINE TERAZ POWINNA MYSLEC O NAS.MA SWICH ZNAJOMYCH Z KTURYMI NAJCZESCIEJ ROZMAWIA JEDNA KOBIETA I FACET KOBIETA WYDAJE MI SIE FALSZYWA CO MUWI MEJ ZONIE ONA JO SLUCH OPOWIEDZIAL JEJ ZE MIALA TAKI ZYCIE JAK ONA A ZEMNA MOWILA ZE TAKIE JAK JA TO JUSZ DAJE DO ZROZUMINIA ZE KLAMIE 7=RAZY PODCHODZILA ABY PRZESTAC PIC I Z TEGO WZGLEDU BOJE SIE O ZONE CHOCIASZ JEJ UFAM ALE RUZNIE BYWA ZABIERA JA NA MITINGI DO STARGARDU GODZ. JAZDY OD DOMU I BARDZO SIE MARTWIE ZE MOGOM JEJ COS TAM ZROBIC DOLAC DOSYPAC TAKIE ZECZY SIE ZDAZAJOM FACET TEJ KOBIETY TO JAK CHOINKA PELNO JAKIS LANCUCHOW NA SZYJI NAWET NIEPOTRAFI SPIEWAC A GRA NA GITARZE.CHCILBYM ABY ONA MNIE ZROZUMIALA ZEBY NIE BYLO ZA PUZNO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×