Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześc!!!


Ever

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Ever...

Ciężko na wstępie Ci pomóc, skoro tak niewiele o Tobie wiemy.

Ale dobrze, że tu jesteś, że zrobiłaś już pierwszy krok do poprawy swojego samopoczucia.

Jak zdążyłam sama się przekonać jest tu nas mnóstwo i panuje tu fajna atmosfera, też jestem nowa i pragnę poczuć znów promień radości, jak Ty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LitrMaślanki Kolejny zdesperowany łodzianin to jest to :D

Ever nie mogę Ci powiedzieć co powinnaś zrobić nie znając twoich problemów, prosisz o pomoc tylko o jaką? A co się tyczy lekarza... jeżeli faktycznie czujesz że masz "depresję" to jak najbardziej powinnaś coś z tym zrobić... nie jestem o wiele starszy od ciebie i do dziś się zastanawiam jakby wyglądało moje życie gdybym tylko kilka lat wcześniej przyznał się że mam doła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ever nie mogę Ci powiedzieć co powinnaś zrobić nie znając twoich problemów.

 

Moje problemy: koleżanki z klasy w ogóle się do mnie nie odzywają, moja przyjaciółka się tnie,a ja nie potrafię jej pomóc, bo sama mam na to ochotę, rodzice chcą żebym zawsze była najlepsza, a ja nie jestem i nigdy nie będę najlepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ever w pewnym sensie Cię rozumiem ja mam 18 lat i nie mogę powiedzieć żebym był duszą towarzystwa w swojej klasie... bardzo dobrze, że nie mówisz rzeczy typu "a ja nie będę najlepsza bo nic nie potrafię" w życiu nie chodzi o to żeby być najlepszym... słowa stare jak świat "człowiek uczy się przez całe życie" wydają mi się na miejscu... masz przyjaciółkę a to naprawdę dużo daje... jedyne co mogę Ci poradzić to żebyście były dla siebie oparciem, bo w dzisiejszych czasach prawdziwa przyjaźń jest znacznie bardziej cenna niż "koleżanki z klasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ever to są bardzo poważne problemy, jesteś najlepsza będąc taka jaką jesteś... Często oczekiwania innych nas przerastają, czujemy się wtedy nieakceptowani, co nas przytłacza i izoluje od innych. Każdy z nas jest niesamowity na swój sposób. Ever, terapia to najfantastyczniejsza rzecz jaka mnie mogła spotkać, pomogła mi zrozumieć samą siebie i pokazała mi drogę która idę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam... Nie odnalazłam się na tym forum. Nie było mnie tu 4? 5 miesięcy? Trochę się zmieniło w moim życiu. Autoagresja, psycholog, psychiatra. Mam stwierdzoną skrajną osobowośc i depresje. Chodzę na terapię. Trafiłam na bardzo dobrego psychoterapeutę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×