Skocz do zawartości
Nerwica.com

problem z mężczyznami


Rekomendowane odpowiedzi

a co do autorki, to oczywiście najlepiej nie pić tym bardziej że masz dopiero 15 lat a jak już pić to z umiarem. no i unikać towarzystwa facetów koło 40, dla mnie to już w ogóle jakaś paranoja.

 

Chociaż z drugiej strony wiem, że niektóre dziewczyny przyciągają starszych facetów. Ja tak mam, mimo, że mam obrzydzenie do starych dziadów to i tak mnie zaczepiają (na trzeźwo)

facet koło 40stki i 15latka? To pedofilia !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, nie wspomnę już o tym jak to Ty "szalałaś" z facetami koło 30tki zanim poznałaś swojego obecnego mężczyznę ;)

 

 

Ale ja miałam 17lat a nie 15, a on miał 29 a nie 40 i byliśmy w stałym związku przez dłuższy czas.

I nie poznaliśmy się kiedy ja leżałam napita a on był napalony....

 

Dla mnie 15 latka z 40 latkiem to pedofilia, wiem, wg prawa nie, ale wg mnie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

asmutnaa17, nieprzejmuj się, magdalenabmw słynie tu z tego, że pisze po kilka razy to samo, tylko w różnej formie ;)

 

 

Skoro do kogoś nie dociera to trzeba.

p.s. Znana? Wow, a jestem juz na Pudelku?

 

 

Smutna- pijesz, a faceci to wykorzystują. Pijana kobieta to łatwa kobieta, a pijana nastolatka to już wogóle....

Szanuj sie dziewczyno to nie bedziesz mieć takich problemów.

15lat, alkohol, imprezy, faceci po 40.... Gdzie są rodzice pytam sie?

 

 

 

jak juz pisalam wczesniej rodzice nic nie wiedza bo na codzien jestem grzeczna nigdy do domu nie przyszlam pijana zawsze wracam o tej godzinie o ktorej mnie poprosza mam hobby i nie uciekam z lekcji

a kiedy pije to mowie ,ze ide do kolezanki na noc

 

[Dodane po edycji:]

 

a co do autorki, to oczywiście najlepiej nie pić tym bardziej że masz dopiero 15 lat a jak już pić to z umiarem. no i unikać towarzystwa facetów koło 40, dla mnie to już w ogóle jakaś paranoja.

 

Chociaż z drugiej strony wiem, że niektóre dziewczyny przyciągają starszych facetów. Ja tak mam, mimo, że mam obrzydzenie do starych dziadów to i tak mnie zaczepiają (na trzeźwo)

facet koło 40stki i 15latka? To pedofilia !

 

 

bede sie starac nie pic ,ale teraz mam ochote za pic wszystko .A w ogole to mam 17 lat (rocznikowo 18) tylko pierwsza ta sytuacja sie stala kiedy mialam 15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie 15 latka z 40 latkiem to pedofilia, wiem, wg prawa nie, ale wg mnie tak.

o to mi też chodziło, dla mnie to pedofilia i już

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

jestem tu nowy i przypadkowo przeczytałem akurat ten wątek. I postanowiłem zainaugurować swą obecność wtrącając swoje trzy grosze. Wg mnie trochę za dużo jest tu najeżdżania na biedną dziewczynę. Jest w tarapatach, warto by jej dodać trochę otuchy. Nie wymagajmy od 17-latki doświadczenia starszych kobiet. To nie jej wina, że natrafiła na dupków. Jak ktoś tu już trafnie zauważył, pijana, czy nie, facet na poziomie jej nie tknie.

 

Rady dla Ciebie, asmutna. Po pierwsze, piłaś, pijesz i pić będziesz ;). Taki to już wiek, że ludzie się w nim upijają. I nie ma co dawać Ci rad typu - przestań pić. Szczególnie, że - jak piszesz - nie nadużywasz tego alkoholu. Problem jest inny, kobieto. Jego nazwa to - towarzystwo.

 

Stąd takie mam rady.

1. Jak masz ochotę zaszaleć - rób to w bezpiecznym towarzystwie. Wśród ludzi, których znasz i którym możesz ufać. Najbezpieczniejsze są kobiety, choć słyszałem również przerażające historie o szalejących lesbijkach ;)

 

2. Jeśli jesteś na imprezie, na której są nieznani bądź niegodni zaufania mężczyźni - nie upijaj się.

3. W niepewnym towarzystwie na imprezach - trzymaj się grupki osób, nie zostawaj sam na sam z nieznajomymi facetami. (podobnie z wyjściem do toalety - we dwie raźniej).

 

Na koniec - być może jesteś ładną (pociągającą dla facetów) osóbką. I mają oni ochotę Cię wykorzystać. Musisz o tym stale pamiętać. Szczególnie, że jak widzę z Twoich postów, obracasz się w towarzystwie facetów, którzy nie mają oporów przed wykorzystaniem dziewczyny.

 

Trzymaj się! ;)

 

P.S. Jeśli nadal będziesz czuła się brudna, smutna, nieczysta itp. - pogadaj albo z kimś z forum, albo z psychologiem lub z inną osobą, do której masz zaufanie, że jest dobra i mądra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×