Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak zakuć...materiał do egzaminu


MOCca

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to zasługa leków, ale będąc na SSRI zdałam maturę na 90%.

 

 

A których dokładnie? i jakie dawki? i ostatnie pytanie - przez ile czasu je brałaś? i po jakim czasie zauważyłaś działenie tzw ,,pełne działanie"?

 

Brałam przez dwa miesiące:

Xanax 0,5mg SR, 2x dziennie

Clonazepam 0,5mg, 2x dziennie

I przez ponad trzy miesiące:

Asertin 50mg, 2x dziennie

 

Jako że brałam krótko to nie mogę nic powiedzieć o działaniu bo nie czułam żadnej różnicy- jedynie to że byłam pobudzona psycho-ruchowo i mogłam lecieć choćby na Syberię- zero lęku przed podróżami itp, ale uczucie ciężkiej głowy, ataki paniki, DD itd pozostały

Leki odstawiłam z dnia na dzień....i poczułam sie lepiej. Zero skutków odstawiennych.Mimo wszystko mi pomogły, bo bez nich skończyła bym marnie już w takim tragicznym stanie byłam..

 

 

trochę krótko jak na depresję.....i co nie wróciła już depresja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temat brzmi 'jak zakuć' a nie 'co brać' .. ;P

 

ja jestem wzrokowcem - więcej się nauczę pisząc ściągę, niż czytając, w ogóle najlepiej mi się zapamiętuje właśnie z przepisywania, chociaż to żmudna praca..

nie wiem co będzie z tą sesją, dopiero 1 pracę napisałam na zalkę, teraz mam do napisania następną.. egzaminy na szczęście dopiero w lutym, bo w styczniu bym nawet nie miała kiedy się pouczyć.. tzn. źle - w styczniu będę się uczyć na luty, teraz nie dałabym rady

w ogóle to nie wyobrażam sobie tego... :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×