Skocz do zawartości
Nerwica.com

Żałuje!:/


tracer

Rekomendowane odpowiedzi

witam! Jestem nowym na tym forum Mam nadzieję ,że dowiem się jak to wyleczyć tutaj , daltego pisze .

A prawda jest taka . Mam 15 lat , zapaliłem trawke z 6 razy , dokładnie to było rok temu i pod derealizacja jestem dokładnie rok dzisiaj mam :/.

Miałem problemy w szkole, z rodziną , przyjaciele mnie odrzucali. Gdy opowiedzialem moją historie bratu , to mnie zwyczajnie wyśmiał :/, nie spodziewałem się tego po nim , że coś mi poradzi. I rok jestem czysty.

Przez DD , można powiedzieć , że pomógł mi patrzeć na świat z lepszej strony . Staram się o tym nie myśleć i nie wkręcać sobie , że to jest choroba psychiczna. Czasami czuję się jak bym nie był sobą a tak ogólnie to ok .

Chciałbym opowiedzieć to rodzicom , żeby mi pomogli ale się boje : /.

Boję się nawet opowiedzieć najlepszemu przyjacielowi.

Wiem , że źle postąpiłem.. Żałuje tego , bo życie jest zbyt krótkie.

Chciałbym być normalnym człowiekiem , z normalnymi problemami .

Czekam od Was na jakieś porady, cche z tego amoku wyjść...

 

 

Wesołych Świat!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, derealizacja to nic groznego, chyba, ze osiaga jakies skrajne poziomy. Nie ma jednej metody na to, jak wyjsc z derealizacji, ja miewalem to wielokrotnie i wielokrotnie znikalo, czasami po dlugim czasie. Sprobuj medytacji, relaksu, ogranicz tv/kompa/sluchanie muzyki i wszelkie inne zagluszanie siebie samego, wtedy byc moze twoj umysl wroci na stare tory, ale nie wiem, czy to cos da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię aby palenie trawy miało na to wpływ bo też zdarzyło mi sie w życiu pare razy zapalić i nie miałam nigdy derealizacji( dopiero jak zachorowałam na nerwicę). Ale może się mylę.

Polecam wycieczkę do psychologa. I koniecznie powiedz rodzicom, jesteś niepełnoletni więc lepiej żeby wiedzieli. Nie mów o trawie, powiedz tylko o derealizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię aby palenie trawy miało na to wpływ bo też zdarzyło mi sie w życiu pare razy zapalić i nie miałam nigdy derealizacji( dopiero jak zachorowałam na nerwicę). Ale może się mylę.

Polecam wycieczkę do psychologa. I koniecznie powiedz rodzicom, jesteś niepełnoletni więc lepiej żeby wiedzieli. Nie mów o trawie, powiedz tylko o derealizacji.

To trawa nie jest zła i nic po niej nie ma prawa być? :?

Trawa jak i każdy inny narkotyk to gówno,które może zniszczyć człowieka,nawet po jednym razie.

Ja osobiście uważam,że powinny być ciężkie kary za samo posiadanie,nie mówiąc już o dilerce. To ogólne stwierdzenie więc nie odbierać personalnie.

Tracer ja bym na Twoim miejscu powiedziała rodzicom WSZYSTKO i razem z nimi myślałabym co dalej.Jeśli to po trawie a to ukryjesz to raczej nikt Ci nie pomoże.Nie wiem jaki lekarz byłby dobry,możesz spróbować iść do psychologa czy psychiatry.Skoro masz 15 lat to pewnie tak czy siak będziesz musiał iść z rodzicami.

Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele razy czytalem historie ludzi, ktorzy po trawie dostawali nerwicy, wiec sadze, ze trawka moze takie rzeczy powodowac.

Niektorzy twierdza, ze ziolo jest nie szkodliwe, jednak prawda jest taka, ze po dluzszym paleniu widac, ze z ludzmi dzieja sie dziwne rzezczy, nie moga sie skoncentrowac, sa przymuleni, itd.

 

Ja osobiście uważam,że powinny być ciężkie kary za samo posiadanie,nie mówiąc już o dilerce.

A ja uwazam, ze narkotyki powinny byc legalne, ale udostepniane wylacznie ludziom doroslym i ewentualne leczenie odbywaloby sie na koszt osoby bioracej narkotyki. Alkohol jest legalny, ale jest takim samym swinstwem (w duzych dawkach i przy czestym spozywaniu), jak narkotyki, tylko dziwne, ze ludzie alko nie traktuja tak smiertelnie powaznie, jak narkotykow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tracer- derealizacja minie, nie martw sie. Faktycznie, trawa dobra nie jest i zmienia człowieka. Znam takich kilku. Ale trawa zmienia człowieka jak pali długo i dużo a nie 6 razy ! Bez przesady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×