Skocz do zawartości
Nerwica.com

pozostałe zaburzenia


Kn24

Rekomendowane odpowiedzi

no dobra a co powiecie na dretwienei lewej strony twarzy boki reki i nogi? to tez nerwica? uczucie raz pieczenia a raz bolu tej czescitaka jakas znieczulica-przeczulica...chcialabym wierzyc ze to nerwica ale kurde te objawy swietnie pasuje tez mi do SM...i ta niepewnosc jest najgorsza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to nerwica daje wrażenie drętwienia, ale czy u ciebie drętwieje czy tylko masz takie wrażenie? Najlepiej pójdź do lekarza neurloga i niech cię zbada. Mnie badało 2 neurologów oraz zrobiłam rezonans głowy i jestem spokojna że nie mam SM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestm patryk mam 16 lat i jeszcze nie wiem co mi jest,lecz podejrzewam ze to nerwica..

Ciagla biegunka,bule miesni,nadmierna potliwosc,ciagly stres z byle powodu, i wielle innych powiem jeszcze ze mam w rodzinie alkocholika.Nikt nie wie jeszcze o moim problemie nawet rodzice. Nie wiem czy mam im o tym mowic a moze sam rozwiazac ten problem i udac sie do specjalisty?Jestem rowniez ciagle przemeczony,rano nie mam sil wstac nawet do szkoly ale trzeba..

nadmierna potliwosc jest dla mnie najwiekszym problemem w szkole nie moge wysiedziec poniewaz poci mi sie tylek normalnie zalewam sie potem odczowam dyskonfort nie wiem co robic.W domu jest wszystko ok,ale np w szkole,w miejscach gdzie jest duzo osob mam te objawy nie wiem czemu prosze o pomoc i odpowiedz,pozdrawiam Patryk! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patiks, myślę że nie zaszkodzi jeśli pójdziesz do lekarza się zbadać! To nie boli ani nic nie kosztuje, a zawsze dobrze być zbadanym :) Ale może to też być związane z okresem dojrzewania, i jest to normalna kolej rzeczy, bo to mogą być po prostu zmiany hormonalne. A jeśli ci to bardzo doskwiera to masz szkolnego psychologa, możesz to skonsultować osobiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i masz racje pójde jutro do lekarza ale nie wiem czy to okres dojrzewania poniewaz mam to juz od roku..

Ale wszystko sie okarze chcialem tylko jakas porade czym to moze byc spowodowane. :) dzieki za opowiedz pozdrawiam patryk ;)

 

To może być spowodowane wieloma przyczynami, fakt że odczuwasz to szczególnie silnie w grupie ludzi, oraz Twoja sytuacja rodzinna mogą faktycznie sugerować podłoże psychologiczne, ale również dobrze jest wykluczyć medyczne podłoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×