Skocz do zawartości
Nerwica.com

0


bez-nazwy

Rekomendowane odpowiedzi

ja: 24 lata, skonczylam studia dzienne - z wielkim trudem, obecnie pisze magisterke.

rodzina: mama-jedyny zywiciel rodziny zarabia ok 2000zł, cechy- nerwowa, bardzo wymagajaca, nie uznaje czegos takeigo jak to, ze nlodszy brat chce wyjsc do kolegi na pare godzin, ze ja chce wyjsc na piwo, jesli tak to raz w tygoddniu i musze wracac szybko do domu. jej zdaniem jestem leniem, gdyz corki jej kolezanek robia po dwa kierunki i wyjezdzaja na stypendia do usa a ja jestem za malo ambitna.

ojciec-nie pracuje, mial wlasna firme ale zawiesil dzialalnosc bo mu sie nei chcialo pracowac. siedzi zazwyczaj w domu gdzie przez wiekszosc czasu oglada telewizje, spi, je, komentuje wszystkich i wszystko. przy nim wszystko mi leci z rak bo z powodu wyrzuconej obierki z ziemniaka jest w stanie wywalic smiecie na podloge, obrazic sie ze zrobilam to zlosliwie, zrobic awanture mamie, kotra sie denerwuje na wszystko i nie dozwyac sie do nikogo przez pare dni.cechy-zlosliwy, obludny, chciwy, zaluje wszystkiego, jeszcze nigdy nie przyznal sie do bledu, uwaza ze ma zawsze racje. rodzice spia w osobnych pokojach

mlodszy brat:uczy sie w gimnazjum, nei ejst orlem, ale rodzice uwazaja go za totalnego idiote, zabrali mu laptopa, na ktorego sam zarobil pieniadze. nie moze wychodzic do kolegow ani ogladac telewizji, ma seidziec i sie caly czas uczyc.

mieszkamy w domu na obzezach duzego miasta, jednakze ledwo starcza na rachunki. czekam tylko zeby skonczyc pisac prace i isc zarabiac poeniadze. niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×