Skocz do zawartości
Nerwica.com

Deprecha mimo pozytywnych myśli


Adaś2222

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co się ostatnio dzieje, cały czas doły, biore leki Paromerck rano, o wszystkich się boje na ktorych mi zalezy, tak mi smutno, mam koszmarne sny, widze bezsens wszedzie bo i tak wiem jak sie zycie konczy, o swoje sie malo boje tylko o bliskich mi osob. Zaczalem palic fajki bo i mama pali i chce sie truc jak ona, boje sie onia, wykanczam sie takze o tate i boje sie o swoja dziewczyne, i o innych bliskich. Nie moge sie na niczym skupic, siedzenie w domu mnie przytlacza, na dworze tez, nie ma radosci sa tylko niepewnosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Adaś, też tak miałam - poszłam do doktorka, dostałam leki na wieczór na natrętne myśli i super spanie. Dotychczas ostatnią pigułkę brałam w południe. Chociaż w tym pomogło. Wiem, nie wszystkim się podoba propagowanie "łykania", ale ja jestem zdania "po co się męczyć".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adaś Adaś, ulubiona psychiatra a ile ich masz? napisałeś, że jesteś po przeprowadzce.. nie dziwię się, że jesteś podenerwowany. być może nie odnajdujesz się na nowym terenie i potrzebujesz trochę więcej czasu żeby przywyknąć hmm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×