Skocz do zawartości
Nerwica.com

Bóle mięsni , i kości.


ewaryst7

Rekomendowane odpowiedzi

hey;)

ja też się podzielę z wami moimi objawami.. ale najpierw zacznę od tego, że nerwica mnie niestety dlatego dotknęła, bo od dziecka jestem straszną hipochondryczką ;O po prostu jak sięgnę pamięcią to od zawsze gdy mnie tylko coś zakłuło to umierałam ze strachu (mam to chyba po mamie) no i niestety jestem bardzo wstydliwa, może teraz nie aż tak bardzo, mam 18 lat, ale jako dziecko byłam strasznym odludkiem i bałam się ludzi i rowieśników jak ognia.. no więc moje objawy 'nerwicy' zaczęły sie około 2-3 lata temu, a objawy są nastepujące:

-lekkie drżenie mięśni

-czasami takie lekkie zakłucia w kościach, mięśniach (?) np. w plecach, biodrze, nogach a czasem palcu czy stopie ;/

-czasami takie uczucie dziwne, jakby odrealnienia, ale to rzaaadko

-głupie nawyki takie jak: myślenie o czymś codziennie o kompletnych pierdołach np. że muszę zrobić coś i później coś innego.. i zawsze muszę 3 razy wszystko robić :( takie głupie nawyki nawet nie do opisania :(

-czasami mam tiki takie, że muszę sie cofnąć gdzieś albo koniecznie coś zrobić itd

-kłucia w rożnych miejscach na ciele

-kiedyś kłucia i kołatania serca, teraz b. rzadko

-dziwne uczucie jakby w plucach (może zwiazane z alergią, astmą którą mam, jestem alergiczką od zawsze)

-czasami mam objawy refluksu

-częste oddawanie moczu

-strzelanie kości

-kiedyś mialam dziwny ból zebow który o dziwo ;O ujawnial się o tej samej godzinie w tym samym miejscu ;O (to jest ciekawostka!) ;O co o tym myslicie? mnie sie wydaje ze to typowy nerwicowy bol.. no bo jakim cudem pojawial się zawsze w tym samym miejscu ;O (mowiac ze w tym samym miejscu mam na mysli miejsce w mieśnie w ktorym wracalam idac na przystanek, nie chodzi o umiejscowienie zeba :))

 

to sa objawy ktore mi sie przypomnialy.. jest ich pewnie wiecej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×