Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
monika87

zwiekszanie dawki

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jedno pytanie.Przez 8 dni brałam 10 mg seroxatu a lekarka kazała mi zwiekszyc dawke do 20mg czy bede miec od nowe te objawy uboczne po zwiekszeniu o poł tabletki??Prosze o odpowiedz.Dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monika87, każdy organizm inaczej reaguje na leki.

Zazwyczaj najgorsze objawy uboczne pojawiają się na początku leczenia. Jeżeli przez te 8 dni nie było źle, nie powinno również być źle po zwiększeniu dawki. Ale tak jak mówiłem - nie ma reguły.

Jeśli jednak były jakieś skutki uboczne - mogą się teraz nasilić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×