Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
papipek

WITAM

Rekomendowane odpowiedzi

Mam maly problem jakies dwa tygodni temu przyjechalem do polski i zglosilem sie do psychiatry z problemem

palilem dlugi czas marichulane dos duzo codziennie ale postanowilem z tym zerwac

wiadomo objawy sa rozne (stres ,nieprzespane noce ,chuśtawki nastroju...)

lekarz przepisal mi espsitol 30mg 1/2 tabletki przed snem przez 4dni pozniej 1 tbl.

w aptece byl problem z tym lekiem i dostalem zamiennik Mirzaten 30mg

nie wiem co sie dzieje ale spie po 9 godzin wstaje bo musze

nie wiem co mam robic?

czy to winna zamiennika?

czy moge zmniejszyc dawke znowu do 1/2

czy moze powinnienem zmienic lek bardzo prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. pytaj lekarza.po psychotropach , szczególnie na po czatku , można tak spać.Ale radzę wizytę u lekarza:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Organizm roznie reaguje na danty lek. Zobacz ulotke- tam na pewno sa wypisane skutki uboczne-moze sennosc jest jedna z nich.

Ja na poczatku brania lekow moglam caly dzien i noc spac!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×