Skocz do zawartości
Nerwica.com

hejka


magia86

Rekomendowane odpowiedzi

hej,

mam 20 lat i zapewne nerwice,choć nikt tego nie stwierdził.Od zawsze miałam problemy z nawiązywaniem kontaktu z rówieśnikami.Zmieniło się to nieco w liceum,ale po przeniesieniu trafiłam znowu do klasy gdzie byli ci najlepsi,średni i ci najgorsi.Okres 1 roku lo wspominam najmilej,bo wtedy sądziłam,że wyszłam z tego dołka,że może być lepiej.Idąc na studia myślałam,że wszystko ulegnie zmianie.Nowi ludzie,nikt się właściwie nie znał.Ale znowu jest tak jak było.Choć tym razem wykreowałam się na kujona a nie totalną ofermę z której nawet naukowego pożytku nie ma.Niby są wakacje a ja nie czuję się lepiej.Zmęczenie dające się we znaki już od 2 semestru nie zmniejszyło się mimo wolnego czasu.Wręcz przeciwnie.Mam co raz więcej wątpliwości odnośnie swojego związku,który przetrwał już nie jedno w przeciągu 5 lat swego istnienia.Nawet tydzień który spędziłam razem z partnerem za granicą nie sprawił,że wypoczęłam,a ostra kłótnia która doprowadziła prawie do rozstania tuż przed ruszeniem w podróż,budzi we mnie sceptyczne myśli....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×