Skocz do zawartości
Nerwica.com

jak wyglądaja objawy nerwicy lenkowej, i jak z tym walczyć


nieśfiadomy23

Rekomendowane odpowiedzi

to znaczy byłem sobie w pewny miejscy pełnym ludzi i prubowałem odpedzić zboczone myśli które same mi wskakiwały.

w pewnym momencie pomyślałem żeby w tym miejscy nie dostać erekcji z powodu tych myśli i nagle ogarnoł mnie chyba lenk i strach nagłe uderzenie goronca do tego drżenie niekturych części ciała głuwnie rąk nerwowość, dziwne uczucie w kroczu (nie żeby erekcja) walczyłem z tym.

 

do niczego nie doszło ale to zatakowało mnie kilka razy w tym miejscu gdy tylko przestawało na jakiś czas zaczynało sie ponownie od uczucia strachu gorąca, poczułem że musze z tamtąd uciec zeby do tego nie doszło. teraz boje sie żeby w tym miejscy to znowu nie wracało.

 

nie wiem z czym to jest związane te ataki kiedys jeszcze 2 miesiące temu taki nie byłem czyje że to mnie juz ogromnie dobija bo jedno natręctwo mysli zastępuje drugie znacznie gorsze. zastanawiam sie tlaczego tak jest i czy da sie to kontrolować.

 

wiem że juz wcześniej opisywałem swoje natręctwa i że radziliście mi pujście do specjalisty, ja muwiłem ok pujde ale do tej pory jakos z tym walczyłem i z tymi innymi natręctwami ale mam juz dosyć czyje że mnie to przerasta i ze powoli się poddaje. Nie wiem czy jest to sprawa psychologiczna czy seksuologiczna ale

prosze tych którzy mieszkajom we wrocławiu o podanie adresu lub telefony dobrego specjalisty za pomoc z gury dziękuje.

 

[*EDIT*]

 

nie wiem czy ktos jeszcze tak ma ale wiąże sie to z myślami tz. jak pomyśle o czymś głupim jak to o czym wspomniałem wcześniej to zaczyna mnie prześladować w myślach i dostaje uczucia gorąca i wydaje sie mi że to lęk żeby do tego co mi sie wydaje nie doszło.

 

w takich sytyłacjach człowiek pragnie wrucić do dziecinstaw to stanu nieśfiadomości o pewnych rzeczach, bo tylko wtedy był niewinny i wmiare szczęśliwy oraz obojetny na zło i znije tego świata które nas otaczajom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×