Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Serwer padł pisała samara mi i serwer zdechł..tak nadal mną telepie tahela buziak..piszcie kto chce na pw..czasem wole tam pisać

Mnie tez padł serwer dopiero niedawno weszłam znowu na forum,przykro mnie ,ze cały czas Cie telepie , szkoda Noopuś. a próbowałes sie wyluzować jakoś, moz emuzyka spokojna, jaks świeczka zapachowa i polez gapiac sie w sufit , moze Cię to uspokoi? Spróbuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słonko wiesz,ze niewiele na to można zaradzić,jak jestem chory to zawsze na dodatek mam giganty lęki i jest ciężko,byłaś u lekarza nie sypiasz?

 

-- 31 sie 2011, 02:56 --

 

Tak wkurza mnie ten serwer jak tu się wyluzować!

 

-- 31 sie 2011, 02:58 --

 

Tak oto pisze sam ze sobą..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słonko wiesz,ze niewiele na to można zaradzić,jak jestem chory to zawsze na dodatek mam giganty lęki i jest ciężko,byłaś u lekarza nie sypiasz?

Nie byłam , ale dziisaj spałam w sumie w dzięń, tak podsypiałm raczej , ale ja nie jestem przekoonna do tych lekow zacznę to w siebie pakowac i bez sensu trochę. Moze wystarczy ten Arketis.

wiem ,ze moze za duzo nie można poradzic , ale ja ci radze jak umiem zeby Ci troche pomoc jakś i zeby było lepiej , chociaz minimalnie u Ciebie.Tak zeby troszeczke cie to puściło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem tahela dzięki, samarko napisałem Ci na pw.i idę do niczego jestem nie umiem nawet zebrać myśli tahela pisz na pw jak chcesz spokojnej nocy moje słonka:-*

 

-- 31 sie 2011, 03:09 --

 

KeFaS jak tam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem tahela dzięki, samarko napisałem Ci na pw.i idę do niczego jestem nie umiem nawet zebrać myśli tahela pisz na pw jak chcesz spokojnej nocy moje słonka:-*

 

-- 31 sie 2011, 03:09 --

 

KeFaS jak tam?

Papa Nopuś ty niebiański aniołku, życze zeby ci troche odpusciło, naprawdę z całego serca i tulam mocno.

 

-- 31 sie 2011, 02:16 --

 

KeFaS,

Cześc Kefas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Wy funkcjonujecie, jeśli tyle nie śpicie? No chyba, że śpicie potem to południa :P

Funkcjonowac to się da , ale czasem z kojarzeniem faktów kłopoty juz bywająhihi.Ja czasem spię w dzień , ale taik nie wyraznie budze sie co pół godziny wiec ciagle taka zmęczona jestem i niedospana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ka_Po, cokolwiek bo mi zjedli to na co miałam ochote i nic nie zjadłam.

Teraz musi nabrać mocy prawnej co innego :mrgreen:

 

-- 31 sie 2011, 22:11 --

 

a obiecałam zjeść coś smacznego za zdrowie Jacka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×