Skocz do zawartości
Nerwica.com

Plan akcji


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwolę sobie napisać w punktach:

 

Cele akcji

1. Uświadomienie ludzi czym jest nerwica

2. Pokazanie ludziom, że nerwicy nie powinno się ignorować

3. Wskazanie drogi (gdzie najlepiej szukać pomocy)

 

Pomoc

Każdy kto będzie chce pomóc proszony jest o kontakt - admin@nerwica.com

Do wykonania jest przede wszystkim strona merytoryczna, administracją (grafika, programowanie) zajmę się sam.

1. Artykuły optymistyczne o swojej nerwicy, coś na zasadzie subforum 'Kroki do wolności'.

2. Artykuły podnoszące na duchu (związane z nerwicami, psychologią itp.)

3. Inne, wg. Ciebie przydatne teksty.

 

O każdym rozpoczęciu pisania tekstu powiadom mnie na e-mail, odpiszę w ciągu kilku godzin (w najbliższy weekend 19-21 maj będę nieobecny), a unikniesz w ten sposób np. pisania artykułu który jest już napisany...

 

Wynagrodzenia

Oprócz gwarantowanej satysfakcji w niesieniu pomocy rodakom będę chciał zapewnić:

1. Alias e-mail`owy w domenie @nerwica.com (np. tomek@nerwica.com)

2. Umieszczenie Twoich danych (imie/nazwisko/ksywka/mail/www - co zechcesz) w miejscu przeznaczonym dla założycieli strony

 

 

Techniczne

1. Strona nerwica.com będzie główną witryną akcji, natomiast dotychczasowy serwis został by podpięty pod subdomene ( np. www.lekowa.nerwica.com )

2. Strona akcji będzie przede wszystkim przejrzysta i funkcjonalna.

 

Główne środki promocji

1. Linki / Bannery / Buttony

2. Ulotki

3. W przypadku dużego zainteresowania - smycze i breloki

 

Czekam na Wasze pomysły,

Tomek Nowak

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ubieramy sie w teczowe kolory aby nas nie pomylili z pedalami

 

 

hedanos o ile wiem z tego co kiedys napisałeś to jestes homoseksualistą....(chyba ze cos pokreciłem). Wiec wytłumacz mi jak mozna nie mieć do siebie szacunku...... Na czym Ty chłopie jedziesz?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tecza jest symbolem homoseksualistow - też dyskryminowanych, poprzez niewiedze lub cokolwiek. Wiec sytuacja jest podobna. A chcialem to ubrac w takie troche trudno zrozumile zdanie

 

Bywa że ludzie bywaja dyskryminowani nie tylko z powodu homoseksualizmu czy nerwicy, a tekże skóry i sami dyskryminowani też sie czasami dyskryminują

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×