Skocz do zawartości
Nerwica.com

OSOBLIWE ODMIANY DEPRESJI


Bogumił

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ nie mogę znaleźć informacji na pewne tematy związane z depresją, zakładam ten wątek, w nadziei na odpowiedzi ludzi mających podobne problemy, lub podpowiedzi fachowców, specjalistów od depresji.

Mój epizod depresyjny rozpoczął się w 2002 roku. Rok 2009 to pierwszy rok, w którym czuję się wyraźne lepiej, ale wciąż nie tak jak przed depresją. Ponieważ nadal jestem przytłumiony uczuciowo, mam problemy z pamięcią i koncentracją. Jest tego więcej, ale o tym po tym. Chciałbym się dowiedzieć, może ktoś miał podobne doświadczenia, jak sobie poradził z podobnymi problemami. Może powinienem jeszcze dodać, że bardzo źle znosiłem leczenie farmakologiczne i dopiero po odstawieniu leków zacząłem dochodzić do siebie. Wciąż dochodzę.

 

 

GORĄCO ZACHĘCAM DO DYSKUSJI. TAKIE FORA MAJĄ SENS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie osobliwych odmian depresji - co wiecie na temat depresji psychotycznej? Boję się, że na tę odmianę choruję - często cienie wydają mi się czymś innym, niż są naprawdę - np. wisielcem, demonem, ale i np. żyrafą... to nie schizofrenia, bo rozumiem absurdalność tego. Może mi ktoś pomóc?

Mam też czasem dziwną ochotę wyjścia gdzieś, tak po prostu, bez celu. Raz to zrobiłam - z opłakanym skutkiem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko lekarz może Ci pomóc. A czy bierzesz jakieś leki? Mają one różne skutki uboczne. Różne u różnych ludzi, bo każdy z nas ma inną neurochemię. Po np. anafranilu czułem się jakbym nie był sobą-depersonalizacja. To zbyt poważne na to forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×