Skocz do zawartości
Nerwica.com

nosi was czasami ?? jak sobie z tym radzic ?


NcL

Rekomendowane odpowiedzi

czasem mam dosc i mam ochote zbyle powodow komus zloisc dupe,czasem zwykla rzecz potrafi mnie rozdraznic i zaczyna sie wizja w glowie co zaraz zrobie i czuje ze te mysli moga kiedys z podkatroli wyjsc... bylem dzis na pizzy z kobieta i wiecie loozik milutko zero lekow stresow... dosiada sie do naszego stolika grupka ludzi ... i zaczynaja palic fajki a ja wiedzie odrazu piesci zacisniete i gdybym sie nie uspakaja zaraz komus bym tam wiecie..heh dziwne...dodam ze kiedys trenowalem boks itd.. po tym mi tak zostalo normlane?? Macie tak ze czasem czujecie ze musicie cos zrobic bo inaczej szlak was trafi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech Chlopaku...rozumiem Cie w 100%.Tez wkurzam sie na wszystkich napotkanych prostakow,egoistow albo zwyczajnych burakow ktorzy nie potrafia sie zachowac i uprzykrzaja zycie innym.Jakis czas temu najechalem slownie na babke w markecie ktora wjechala mi na noge wozkiem,a potem powiedziala ze to moja wina.Najchetniej od razu dalbym jej w jape,chociaz z zasady kobiet nie bije.Jak jezdze samochodem to tez wiąchy sle,az mi potem glupio.Dopoki nie mialem nerwicy bylem spokojnym czlowiekiem,a teraz to tragedia...Poza tym nagly naplyw energii polaczonej z agresja i checia zrobienia czego gwaltownego i dosadnego to norma u mnie.Czasami chcialbym wybiec w nocy na klatke i zaczac drzec gebe;P

Pozdrawiam NcL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×