Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szalone precle z pieprzem i ziemniakami


Krejzi1

Rekomendowane odpowiedzi

Ze świrami nie ma żartów. Najpierw są słodcy j uroczy. Komplementują i całują wirtualnie. A potem taki psychol się przyczepi i będziesz każdy dzień mieć do dupy, bo świr będzie ciągle pisał. Potem dowie się k Tobie wszystkiego, wyciągnie Twoje zdjęcia albo znajdzie w necie. Będzie Cię napastował, potem groził i pisał okropne rzeczy.

 

Siedzę milion lat w internecie niestety i już miałam przypadki gdzie np. gość mnie nagrywał gdy gadaliśmy przez skype. Nie mówiąc o groźbach i ciągłym dzwonieniu.

 

I tak w ogóle to... Ci ludzie z neta, te cwaniaki, to są dupy wołowe w rzeczywistości. Spotykałam się z wieloma ludźmi z internetu i bardzo różnią się od tego, co reprezentują sobą w sieci. Nie mówię o wyglądzie, tylko i sposobie bycia. W necie udają mocnych ludzi,  twardym i charyzmatycznym charakterem, a w realu ... Ledwo się odezwá. Boją się i nic nie mówią. Jeden taki gość mnie wyzywał na czacie, aż się spotkaliśmy i rozumie, że on na spotkaniu się mnie bal? Nie ufajcie temu, co widzicie w sieci. Poza tym to niebezpieczne, choć ja wtedy się niczego nie bałam..no ale jakoś uszło mi to płazem na szczęście. Nie polecam znajomości wirtualnych. No chyba, że z dystansem. Nie angażujecie się mocno, bo można się zdziwić. Nawet taka pipa w świecie potrafi w internecie Cię zmieszać z błotem i truć Ci życie. Pamiętam jak dostałam groźbę na Instagramie. Serio. Bałam się, bardzo. I bardzo długo trwało to, gdy w końcu o tym zapomniałam.

 

Uważajcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×