Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dyskomfort w glowie powrocil:(


rikq

Rekomendowane odpowiedzi

hej, nerwica juz dawno nie dawala o sobie znac jakos bardzo, ale teraz znowu popadam w paranoje. Na poczatku dodam ze mam 16 lat, niedoczynnosc tarczycy (od 2 lat nie biore lekow, skonsultowane z lekarzem) i jestem po anemii. Mam sklonnosci do bolow glowy jezeli chodzi o zmiane pogody, cisnienia itd. ale od 2 tygodni czulam taki dziwny "dyskomfort" w glowie. Zaczelo sie to kiedy od rana bolala mnie glowa, tak normalnie, jak zwykle kiedy pogoda sie zmienia, wiec wzielam leki i sie tym nie przejelam. Przeszlo tylko na chwile i potem znowu wrocilo, przeszlo dopiero rano. Potem znowu. Wzielam leki i przeszlo, tym razem nie wrocilo. Od tamtego czasu mam w glowie dziwny dyskomfort (tylko po lewej stronie, prawa - nic), pulsowanie, jak uciskam delikanie czolo to mam taki tepy bol, i to tylko po lewej :( zaznacze ze jestem aktywna fizycznie i chodze na silownie, bol nie nasila sie przy aktywnosci fizycznej w ogole, znika całkowicie jak i wszystkie towarzyszace dolegliwosci i to jest dziwne. Do tego trzesa mi sie rece, lewa reka trzesie mi sie bardziej niz prawa. Wczoraj, pierwszy raz od bardzo dawna mialam uczucie, ze zaraz zemdleje i strasznie szybko bilo mi serce (przy anemii mialam to prawie codziennie). Nie mialam nawet ostatnio wiekszego stresu. Zanim to sie zaczelo bylam u rodzinnego z bolami glowy z tyłu, u okulisty i uslyszalam ze jestem po prostu nerwowa + anemia. faktycznie w tamtym czasie mialam duzo stresu, zapominalam slow, krecilo mi sie w glowie, nieustannie trzesly sie rece i pare innych. na listopada mam neurologa i musze sie uzbroic w cierpliwosc, ale chcialabym sie dowiedziec czy moze tak byc w nerwicy, czy ona sobie moze tak "wrocic"? czy ktos tez tak mial? umieram z nerwow teraz:( Mam jakis udar?wylew?guza mozgu?? prosze o odpowiedz:((

Edytowane przez rikq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rikq napisał(a):

Nie mialam nawet ostatnio wiekszego stresu

 

1 godzinę temu, rikq napisał(a):

umieram z nerwow teraz:(

 

Człowiek potrafi znajdować sobie stresy 🙂

 

Udaru i wylewu na pewno nie masz, a resztę sprawdzi neurolog 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×