Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problem singla


krolowa_życia666

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem. Mam 34 lata. Jak do tej pory związki moje nie należały do udanych. Ale byłam w 5 letniej relacji co też skończyło się fiaskiem. I teraz zderzam się ze ściana bo w sumie jawet nie chce pisać tego w kółko i samego na portalach społecznościowych itp. W koło sami zajęci faceci. I też nie sa świeci. Problem polega na tym że chciałabym już być matka tylko poprostu nawet nie ma z kim mieć tych dzieci. W.glowie Mam różne pomysły. Czy poprostu zajść w ciążę niby przez przypadek z 1 lepszym i udać głupia
 Czy poprostu invitro Czy adopcja. Nje chce czekać itp. Już czuję instynkt macierzyński. Ludzie w pracy mnie tylko wkurwiaja itp. 2 lata jestem sama u już też.czuje napięcie bo nie uprawiam sexu regularnie. Nie wiem co powinnam zrobić. Myślę że sama mogłabym wychować dziecko na spokojnie.moze i będzie mi trudniej. Ale co mi zależy. Mam warunki na to. I po tych wszystkich złych doświadczeniach w związkach nie wierze w ogóle w milosc. Faceci też już zaczynają mnie drażnić no oczekują sexu na 1 spotkaniu i jakieś spacery. Ja powiedziałam że na spacer nie idę bp nie jestem psem i koniec gadki. A za seks to się płaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na myśl cisną mi się epitety pod twoim adresem ale sobie odpuszczę.

Chcesz wrobić kogoś w dziecko i jeszcze putasz o radę?

A dziecko wychowywane przez jednego rodzica zawsze będzie miało skrzywioną psychikę, tak to działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×