Skocz do zawartości
Nerwica.com

Straszny bol glowy??


rikq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dawno mnie tu nie bylo, ale zmartwil mnie jeden objaw, dzisiaj dzien zaczal sie nawet lepiej niz zwykle, ale jakos po 10 zlapal mnie bol glowy, zwyczajny wiec wzielam tabletke i nie przeszlo co jest dziwne bo zawsze mi przechodzi, na chwile ustal po czym znowu zaczela bolec mnie glowa, 3 godziny pozniej wzielam druga i tez nic nie przeszlo, obecnie spalam 3 godziny i nasililo sie, ostatnio w mialam jakas ciezka glowe i myslalam ze wyjde z siebie bo bez przerwy myslalam ze to rak, ciagle przytlacza mnie ta mysl, co jakis czas bol sie nasila i przestaje na chwile bolec i tak w kolko, to dziwne ze nie przeszło jak spalam i po lekach, pierwszy raz tak mam, do tego jakies dziwne 'strzelanie' w glowie przez pare sekund:/ moze to byc objaw nerwicy? mecze sie z tym od kilku miesiecy:

Edytowane przez rikq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, rikq napisał(a):

Witam, dawno mnie tu nie bylo, ale zmartwil mnie jeden objaw, dzisiaj dzien zaczal sie nawet lepiej niz zwykle, ale jakos po 10 zlapal mnie bol glowy, zwyczajny wiec wzielam tabletke i nie przeszlo co jest dziwne bo zawsze mi przechodzi, na chwile ustal po czym znowu zaczela bolec mnie glowa, 3 godziny pozniej wzielam druga i tez nic nie przeszlo, obecnie spalam 3 godziny i nasililo sie, ostatnio w mialam jakas ciezka glowe i myslalam ze wyjde z siebie bo bez przerwy myslalam ze to rak, ciagle przytlacza mnie ta mysl, co jakis czas bol sie nasila i przestaje na chwile bolec i tak w kolko, to dziwne ze nie przeszło jak spalam i po lekach, pierwszy raz tak mam, do tego jakies dziwne 'strzelanie' w glowie przez pare sekund:/ moze to byc objaw nerwicy? mecze sie z tym od kilku miesiecy:

Jedź na SOR. To może być udar. Oby nie. Wiem co mówię, miałem. Lekki, na szczęście.

Pozdrawiam Cię serdecznie 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, rikq napisał(a):

Witam, dawno mnie tu nie bylo, ale zmartwil mnie jeden objaw, dzisiaj dzien zaczal sie nawet lepiej niz zwykle, ale jakos po 10 zlapal mnie bol glowy, zwyczajny wiec wzielam tabletke i nie przeszlo co jest dziwne bo zawsze mi przechodzi, na chwile ustal po czym znowu zaczela bolec mnie glowa, 3 godziny pozniej wzielam druga i tez nic nie przeszlo, obecnie spalam 3 godziny i nasililo sie, ostatnio w mialam jakas ciezka glowe i myslalam ze wyjde z siebie bo bez przerwy myslalam ze to rak, ciagle przytlacza mnie ta mysl, co jakis czas bol sie nasila i przestaje na chwile bolec i tak w kolko, to dziwne ze nie przeszło jak spalam i po lekach, pierwszy raz tak mam, do tego jakies dziwne 'strzelanie' w glowie przez pare sekund:/ moze to byc objaw nerwicy? mecze sie z tym od kilku miesiecy:

Od kilku dni męczę się z podobnymi objawami. Ale jeśli ból nie ustaje po lekach to jedź do lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mozo napisał(a):

Jedź na SOR. To może być udar. Oby nie. Wiem co mówię, miałem. Lekki, na szczęście.

Pozdrawiam Cię serdecznie 😁

oby nie, mam dopiero 16 lat 😮‍💨

2 godziny temu, Szczebiotka napisał(a):

Od kilku dni męczę się z podobnymi objawami. Ale jeśli ból nie ustaje po lekach to jedź do lekarza.

wczoraj pierwszy raz bolala mnie glowa i nie przeszlo po lekach, wcześniej tak nie miałam 🫠 mama mnie nie zabierze do lekarza bo ciagle zwala na migrene, a neurolog dopiero w listopadzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rikq napisał(a):

oby nie, mam dopiero 16 lat 😮‍💨

wczoraj pierwszy raz bolala mnie glowa i nie przeszlo po lekach, wcześniej tak nie miałam 🫠 mama mnie nie zabierze do lekarza bo ciagle zwala na migrene, a neurolog dopiero w listopadzie...

 Teraz na kardiologii i neurologii leżą nastolatki. Leć na badania na SOR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mozo napisał(a):

 Teraz na kardiologii i neurologii leżą nastolatki. Leć na badania na SOR.

mama ma dosyć chodzenia ze mną po lekarzach bo rodzinny mówi, że to stres, mimo niedoczynności tarczycy i przebytej anemii badania są idealne więc chyba nic nie zrobię:/ chociaż myślę, że to wina leków, dzisiaj kupiłam inne i od razu ból głowy mi przeszedł, od zawsze miałam częste bóle głowy i uciski więc jedyne co mogę zrobić to mieć nadzieję, że to nic poważnego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, rikq napisał(a):

mama ma dosyć chodzenia ze mną po lekarzach bo rodzinny mówi, że to stres, mimo niedoczynności tarczycy i przebytej anemii badania są idealne więc chyba nic nie zrobię:/ chociaż myślę, że to wina leków, dzisiaj kupiłam inne i od razu ból głowy mi przeszedł, od zawsze miałam częste bóle głowy i uciski więc jedyne co mogę zrobić to mieć nadzieję, że to nic poważnego 

To fajnie że się poprawiło 🤩

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, rikq napisał(a):

mama mnie nie zabierze do lekarza bo ciagle zwala na migrene,

No może tak być. Też mam migreny i jak boli to nawet kilka dni. A tak swoją drogą to masz dziwna mamę 🤪 sama jestem matką i już dawno bym u lekarza była z dzieckiem. Wiesz to może być tak naprawdę wszystko od nerwicy zaczynając po migreny, kręgosłup itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Mi od dziecka towarzyszą bole głowy. Nawet po kilkanaście razy w miesiącu. I po lekach na nerwice są one zdecydowanie rzadsze. Zapisałem się wreszcie do neurologa i będziemy szukać przyczyny tych bólów oraz przyczyn słabej koncentracji i pamięci. Podejrzewam, że to wszystko dzięki nerwicy/ depresji, ale lepiej sprawdzić wszystkie opcje. 

Tobie radzę to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×