Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ofiara gwałtu / osobowość wieloraka


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
myślicie, że jest sens zakładać sprawę w sądzie księdzu, który wykorzystał mnie kilka razy gdy miałem 4 lata? Ten ksiądz już nie żyje, ale przez niego mam osobowość wieloraką. Nie dość, że mam osobowość wieloraką to ten ksiadz również wykorzystał kilkanaście razy moją mamę gdy była mała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla czego chcesz ośmieszyć kościół?

Przecież skrzywdził ciebie konkretny człowiek, zły obrzydliwy człowiek, który powinien odpowiedzieć za swój czyn

Ja też tworzę kościół, bo wierzę w Boga... a przecież Ciebie nie skrzywdziłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem w stanie odebrać sobie życie. Ale zrobię co mogę, aby to zrobiły pozostałe moje mózgi, które mają piekło. Nikt im kitu nie będzie wciskał, że katolicy ogłosili cud.

Przeglądam internet i ludzie masowo od Kościoła odchodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, nie znajdziesz ukojenia w alkoholu.. możesz mi wierzyć bo ja wypiłem już swoje… też chciałem sobie odebrać życie.. nawet nie wiesz jak zwierzęta reagują na takie sytuacje. Ja z pętlą na szyi a dwa moje psy szarpią mnie za nogawki spodni jakby chciały mnie ściągnąć..  Masz rację ludzie masowo będą odchodzić od kościoła, i masowo zatracą się w świecie.. „ kto poznał świat, też znalazł trupa, ale ten kto znalazł trupa, tego świat nie jest wart” .. te słowa mają ponad 2 tyś lat… i nie są uznawane przez kościół, są apokryfami..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, emirates7 napisał(a):

 Doszedłem do wniosku, że jednak daje sobie ze wszystkim spokój. Takie życie. Trzeba się pogodzić i ulżyć sobie alkoholem.

Alkohol nie jest wyjściem a wręcz spycha w dół. Warto przepracować ciężkie doświadczenia podczas psychoterapii..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×