Skocz do zawartości
Nerwica.com

Lekarz pracujący tylko na oddziale psychiatrycznym, bez specjalizacji


Betixa

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z was chodził ze swoimi zaburzeniami psychicznymi do lekarza który nie jest nawet w trakcie specjalizacji z psychiatrii, a jedyne doświadczenie z psychiatrią ma takie że pracuje na oddziale psychiatrycznym? Jeśli tak, jak było? Postawił wam trafną diagnozę i przepisał odpowiednie leki, a potem z biegiem miesięcy dobrze kontrolował? Ja będę chodzić do takiej lekarki na NFZ, dlatego pytam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Betixa napisał(a):

Czy ktoś z was chodził ze swoimi zaburzeniami psychicznymi do lekarza który nie jest nawet w trakcie specjalizacji z psychiatrii, a jedyne doświadczenie z psychiatrią ma takie że pracuje na oddziale psychiatrycznym? Jeśli tak, jak było? Postawił wam trafną diagnozę i przepisał odpowiednie leki, a potem z biegiem miesięcy dobrze kontrolował? Ja będę chodzić do takiej lekarki na NFZ, dlatego pytam

Musi być w trakcie specjalizacji tylko o tym nie wiesz, bo NFZ nie zapłaciłby za takie coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doświadczenia to nie widziałem różnicy NFZ czy prywatnie , oni mieli ten sam  zestaw leków od których zaczynają, i to samo dawali niezależnie czy rozmowa trwała krócej czy dłużej.

Więc chyba nie ma to różnicy. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, modelarz napisał(a):

Z mojego doświadczenia to nie widziałem różnicy NFZ czy prywatnie , oni mieli ten sam  zestaw leków od których zaczynają, i to samo dawali niezależnie czy rozmowa trwała krócej czy dłużej.

Więc chyba nie ma to różnicy. 

 

Ale ja nie pytałam o różnicę między NFZ a prywatnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×