Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


Patriszja

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, acherontia styx napisał(a):

Ale to Ty od 2 dni trąbisz o tym, że SSRI bee, fuj i w ogóle 🙃 ja nie narzekam w co 2 poście na leki które się u mnie nie sprawdziły albo których nie tolerowałam. Także opanuj te pędzące bizony, bo sama robisz to co mi wytykasz.

Ty masz jakiś większy problem z głowa, niż depresja XD to się chyba psychoza nazywa ;) Zajmij się sobą, pójdź na porządna terapie i przestań manipulować bo to toksyczne bardzo. 

2 godziny temu, Szczebiotka napisał(a):

To ja może też powinnam zmienić🤔a mam świetnego, który bardzo starannie dobierał mi leki i dawkowanie ponieważ choruje na wiele innych chorób. Nigdy mi nie powiedział abym robiła sobie badania. Po za oczywiście takimi podstawowymi bo z wiekiem człowiek się sypie. I napisze nawet więcej, przed braniem leków moje serce ciągle mnie kłuło i czasami bolało a na badaniach nic za bardzo nie wychodziło 😮‍💨 teraz odkąd biorę leki ten problem praktycznie zniknął.

A co mnie to obchodzi? XD

2 godziny temu, acherontia styx napisał(a):

Olej :D ktoś za dużo się naczytał w internecie głupot i teraz straszy niepotrzebnie (a jak wiadomo to "rzetelne" źródło). Idąc takim tokiem jak co niektórzy to nawet przy paracetamolu musiałabyś za każdym razem robić parametry wątrobowe bo przecież też może uszkodzić wątrobę ;) 

Jak masz zaufanego lekarza to się trzymaj tego co mówi, a nie co pisze jakiś random w internecie ;)  

Ja to już powinnam nie żyć (i pewnie parę osób też) przez te "zabójcze" leki 😱

No nie, badania nie są rzetelne tylko jakas psychiczna baba z forum XD o losie. 

2 godziny temu, acherontia styx napisał(a):

Olej :D ktoś za dużo się naczytał w internecie głupot i teraz straszy niepotrzebnie (a jak wiadomo to "rzetelne" źródło). Idąc takim tokiem jak co niektórzy to nawet przy paracetamolu musiałabyś za każdym razem robić parametry wątrobowe bo przecież też może uszkodzić wątrobę ;) 

Jak masz zaufanego lekarza to się trzymaj tego co mówi, a nie co pisze jakiś random w internecie ;)  

Ja to już powinnam nie żyć (i pewnie parę osób też) przez te "zabójcze" leki 😱

I manipulacji ciąg dalszy. Serio masz coś nie tak z głowa, pisałam kilkukrotnie, ze mi to lekarz powiedział XD 

Edytowane przez Patriszja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×