Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica natręctw


Ewelina G

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Vizyo napisał(a):

Rozumiem Cię, ale jeżeli ciągle będę miał by powtórzyć a działo się to we śnie. To co leki tu zmienią. Oraz czy jest dla mnie jeszcze jakaś nadzieja gdyż OCD mi mija bo nauczyłem się z tym żyć. Ale ten sen mnie ciągle męczy bo nie mogę tego powtórzyć. Jest to bardzo dla mnie męczące.

leki przynoszą ulgę, a jak da się zauważyć OCD chyba jednak Ci nie mija, bo nadal rozmyślasz o różnych sprawach, które stają się natrętne. leki pomagają to wyciszyć, uspokoić myśli. musisz sobie to przemyśleć, bo skoro jesteś zmęczony no to jednak dalej walczysz. a nadzieja jest zawsze i życzę Ci spokoju i uzyskania fachowej pomocy, jeśli z takiej skorzystasz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, interludium napisał(a):

leki przynoszą ulgę, a jak da się zauważyć OCD chyba jednak Ci nie mija, bo nadal rozmyślasz o różnych sprawach, które stają się natrętne. leki pomagają to wyciszyć, uspokoić myśli. musisz sobie to przemyśleć, bo skoro jesteś zmęczony no to jednak dalej walczysz. a nadzieja jest zawsze i życzę Ci spokoju i uzyskania fachowej pomocy, jeśli z takiej skorzystasz:)

Dziękuje 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×