Skocz do zawartości
Nerwica.com

Strach w byciu w relacji


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, jestem tu nowa i nie wiem co robić. Jestem w związku od jakiś 2 miesięcy, odkąd jestem w związku przestałam mieć myśli, że nikt mnie nie kocha, że jestem sama itp. Ale od jakiegoś czasu zaczynam odczuwać strach, boję się, że zniszczę tą relacje, że go z ranie za mocno, że mnie zostawi. Byłam u terapeuty, ale nie pomógł mi stwierdzić, że mam depresję, ale nic nie robił z tym i , że mam problemy z relacją. Nie wiem co mam robić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, wanda-duniec napisał(a):

Cześć wszystkim, jestem tu nowa i nie wiem co robić. Jestem w związku od jakiś 2 miesięcy, odkąd jestem w związku przestałam mieć myśli, że nikt mnie nie kocha, że jestem sama itp. Ale od jakiegoś czasu zaczynam odczuwać strach, boję się, że zniszczę tą relacje, że go z ranie za mocno, że mnie zostawi. Byłam u terapeuty, ale nie pomógł mi stwierdzić, że mam depresję, ale nic nie robił z tym i , że mam problemy z relacją. Nie wiem co mam robić 

Może wizyta u psychiatry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wanda-duniecW sumie to jednak jest problem do rozwiązania na dłuższej terapii. Wymaga zrozumienia mechanizmów, które Tobą kierują. Boisz się odrzucenia - to może mieć odniesienie do dzieciństwa, tego jak byłaś traktowana w domu rodzinnym. Może brakowało Ci w nim miłości. Następne pytanie brzmi: dlaczego jesteś z tym mężczyzną? czy tylko dlatego, żeby nie być sama? jeśli go nie kochasz, to po prostu Twoja podświadomość daje Ci znać, że to nie jest ta właściwa relacja. Może czujesz, że za mało się angażujesz w związek 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×