Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dubel


DEPERS

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.04.2023 o 12:40, Przerażony234 napisał:

Cześć ostatnio dotarło do mnie że jestem nic nie warty. Nie mam żadnych przyjaciół osoba na której mi zależało jak się okazało nie umie mnie pokochać , rodzina też ma mnie w dupie. Wszyscy się ode mnie odsuwają nikt nie chce mnie w żadnych projektach itp. czuje się coraz bardziej samotny i opuszczony przez innych.  I teraz czuje się zupełnie nic nie wartym śmieciem. Siedze w pokoju sam i czuje się po prostu gówno wart. Wszyscy mają mnie w dupie nie mogę tego przeżyć... Nawet dziewczyna na której mi zależało jak się okazało niestety ma mnie głęboko w dupie i zerwała ze mną bo tak mało niestety jestem warty, czuje że nie mam soba nic już do zaoferowania innym i przez to czuje się tym gorzej wyrzucony przez wszystkich jak zwykły śmieć nic nie wart nawet uwagi miłości czy szacunku. Ja mam go okazać innym ale inni mi go nie okażą. To zawsze ja jestem tym złym i tym który dla nikogo nic nie znaczy wszystkim jest lepiej beze mnie każdy świetnie sobie radzi kiedy mnie nie ma przy nich...

Prosty sposób? Stań się egoistą. Chcesz się podporządkować innym? Ja innych układam pod siebie, a jak komuś nie pasuje to nara. Nie jestem w ogóle rodzinny z siostrą niekiedy nie gadam lata. Matka mieszka w domu obok, też z nią nie gadam. Gadam z tymi co chcę, a nie bo wypada, sram na to, sam sobie wypracowałem i zakodowałem poczucia i bardzo mi z nimi dobrze. Czasem wyłączam telefon na tydzień i nie ma ze mną kontaktu, a przyjechać bez zapowiedzi do mnie nie można i każdy o tym wie. Tak więc, po co Ci tak usilnie zainteresowanie Twoją osobą? Mam żonę i dzieci i się na nich skupiam. Nie mam fb, bo ja z nikim publicznie nie mam zamiaru się swoim życiem dzielić. Jeśli byłbym sam to sąsiedzi nawet by nie wiedzieli jak się nazywam. Także zastanów się czy chcesz mieć stu przyjaciół którzy będą dla Ciebie zabijać, czy jednego który odda za Ciebie życie, a takim może być nawet pies:) 

Edytowane przez DEPERS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×