Skocz do zawartości
Nerwica.com

brak akceptacji...


Baboo

Rekomendowane odpowiedzi

cierpie przez brak akceptacji ze strony mojej matki :(

 

mama od dziecka wpedzala mnie w kompleksy powtarzajac, ze jestem gruba, brzydka, gorsza od innych dzieci z powodu braku taty... mysle, ze podswiadomie wyladowywala na mnie negatywne emocje zwiazane z rozwodem. lubila pokazywac, ze ma nade mna wladze i mysle, ze sprawialo jej satysfakcje gdy doprowadzala mnie do placzu... zawsze bylam czarna owca, podczas zjazdow rodzinnych bez skrepowania wysmiewala sie z moich niepowodzen i osmieszala mnie, po kazdej klotni ze mna biegla do swojej mamy, taty badz siostry i z placzem opowiadala jakim jestem zlym dzieckiem, rzeczy ktore powiedzialam jej w zaufaniu opowiadala potem jako anegdoty swoim kolezankom...

 

teraz jest coraz gorzej, mama zawsze daje mi do zrozumienia, ze nie spelniam jej oczekiwan, bywa, ze patrzac albo mowiac o jakiejs innej dziewczynie wzdycha, ze "chcialaby miec taka corke, ale to sie niestety nigdy nie stanie", czesto patrzy na mnie z obrzydzeniem i mowi, ze musze cos ze soba zrobic...

 

jestem osoba otwarta i towarzyska, lubie swoje zycie, jednakze ten brak akceptacji wpedza mnie w coraz wiekszego dola i nie umiem sobie z tym poradzic... kazda proba rozmowy z mama konczy sie tym, ze ona mowi, ze chce dla mnie jak najlepiej lub, ze cos sobie wymyslam.... co robic? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×