Skocz do zawartości
Nerwica.com

Prolaktyna - dopamina - prośba o poradę


kajtek86

Rekomendowane odpowiedzi

Cierpię na nerwicę od 10 lat. Często bywało , że byłam na hydroxixiznie. Jakieś 4 lata temu z powodu wypadku w mojej rodzinie i załamania otrzymałam od lekarza Lerivion (miasnseryne) którą brałam przez ok 3 lata wraz z hydro. Ze względu na wzmożony apetyt i plus 10 kg oraz działanie nasenne kilka razy próbowałam odejść od mianseryny ale było ciężko. Sytuacja się skomplikowała w zeszłym roku kiedy zatrzymała mi się miesiączka odstawiłam mianserynę i zalecono mi badania wyszła podwyższona prolaktyna wynik 100 norma do 25. Po odstawieniu mianseryny miesiączka po 2 miesiącach wróciła. W lutym/marcu tego roku ponownie miałam bardzo stresujący czas i powróciłam do mianseryny i tu znowu po miesiącu na mianserynie brak miesiączki i wysoka prolaktyna. Od połowy lipca nie biorę już nic a prolaktyna nadal bardzo wysoka. Co radzicie , co robić. Byłam u endokrynologa nie wiąże tego obecnie z psychotropami. Obecnie nic nie biorę. Bardzo źle się czuję przez wysoką prolaktynę. Czekam też na reznonas przysadki. Dla mnie problem z prolaktyną zaczął się w momencie brania mianseryny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×