Skocz do zawartości
Nerwica.com

kto mi pomoze??


Ania1993

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 15 lat moje zycie nie wyglada tak jak zycie inny 15nasto latek :( od roku mieszkam w Stanach Zjednoczonych jest mi strasznie trudno inni ludzie jezyk niemoge z tym wszystkim sobie poradzic do tego jeszcze moj ojciec naduzywa alkoholu kluci sie z mama a ja nato wszystko patrze pozniej zamykam sie w pokoju i placze w poduszke zawsze tak jest.Mam wspanialego chlopaka ktory mnie rozumie chce mi jakos pomoc tylko nie wie jak.Opuszczam szkole bardzo czesto ze strachu niemoge go pokonac jest silniejszy odemnie... :( niemoge sobie znajsc przyjaciol Kazdy patrzy tylko na wyluzowanych wygadanych jestem zamknieta w sobie i niemowie nikomu o swoich problemach kazdego dnia jak zostaje w domu tylko spie odechciewa mi sie nawet jesc.mam juz tego serdecznie dosc che zeby mi ktos pomogl zebym sie otworzyla do ludzi..... pomocy!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Aniu;) Nie bardzo wiem co Ci odpisać, konkretnej rady Ci nie podam bo nie znam dokladnie spraw. Może potrzebujesz poprostu czasem z kimś pogadać o tym co kryjesz w sobie jak sama piszesz że nie gadasz o tym z innymi? Więc jak chcesz to pisz do mnie może razem coś wymyślimy. Pozdrawiam cieplo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Cię doskonale, chociaż plusem było to, że mieszkam w kraju. Po pierwsze powinnaś chodzić do szkoły, bo bez niej nie wyszlifujesz języka, nie spotkasz się z ludźmi. Na pewno w klasie są osoby, które Cię zrozumieją, będą chciały nawiązać chociażby prostą rozmowę, która nie będzie wymagała jakiś skomplikowanych struktur gramatycznych.

 

Świetnie, że masz chłopaka i to, że Cię rozumie też świadczy o tym, że nie jesteś sama, że bardzo mu na Tobie zależy. Może warto zapoznać się z jego znajomymi? Wybrać się razem na spacer, do kina... Może traficie na jakąś osobę z kraju?

 

Na pewno wiesz, że żeby przełamać się z nieśmiałości trzeba lepiej poznać jakąś osobę, tak jak znasz swojego chłopaka. Przy nim czujesz się swobodnie i możesz mu się ze wszystkiego zwierzyć.

 

Uwierz w siebie, że jesteś dobrym człowiekiem, który szuka, tego, co w życiu ważne: przyjaźni, akceptacji, rozmów... Jest wiele ludzi, mających do zaoferowania podobne wartości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×