Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spacer po galerii handlowej z nerwicą


Gość User7374

Rekomendowane odpowiedzi

Gość User7374

Poszedłem sobie ostatnio do galerii handlowej - to nie jest za bardzo dobre miejsce dla wędrówek osób z nerwicą lękową, ale jakoś dałem rade, nawet bez xanaxu. W pewnym momencie miałem wrażenie, że się zgubiłem, mimo iż byłem tam wiele razy. No bo nerwica sprawia, że człowiek jest nieuważny i zamiast na otoczenie patrzy tylko na to, czy inni na niego patrzą. Ale jakoś nie patrzyli. Zaniepokoiły mnie też wąskie przejścia i to gdzie one mogą prowadzić. Po tym wyjściu objawy nerwicowe zwiększyły mi się znacznie, co przyjąłem z zadowoleniem - moje ego zapewne wpadło w panike. A po co o tym wszystkim pisze nie wiem, tak czułem żeby napisać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze że dzielisz się swoimi doświadczeniami. Każdy ma coś co wprawia go w lęk a dzieląc się tym możemy poczuć się lepiej.

 

Moją fobią jest paniczny strach przed odebraniem telefonu. Zawsze jak słyszę dzwonek to od razu panika, a jak zobaczę nieznajomy numer to już w ogóle. Co ciekawe jestem bardzo towarzyską osobą i na żywo jestem wyluzowany i bez problemu nawiązuję znajomości. Ale jeżeli chodzi o odebranie to powiem tak. Jest większa szansa że nie odbiorę niż że odbiorę. Oczywiście takich ,,strachów'' mam więcej ale ten jest najbardziej uciążliwy.

 

Kochani piszcie z czym też macie lęki - to serio pomaga.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dzitek jak ja Ciebie rozumiem! też mam problem z telefonem - zarówno z odbieraniem jak i dzwonieniem do kogoś (z tym drugim jeszcze większy). Jest to uciążliwe, fakt. Nie mam problemu z pisaniem smsów czy innych wiadomości tekstowych ale rozmowa na żywo mnie blokuje całkowicie. Nienawidzę też być w tłumie czy w większej grupie ludzi, a jeśli już - to jakoś tak anonimowo. Po galeriach handlowych nie chodzę , bo nie lubię. Zakupy robię najczęściej przez Internet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×