Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ból głowy


Rekomendowane odpowiedzi

Napiszę z czym się zmagam przez ostatnie miesiące może ktoś miał podobnie lub coś poradzi.

Zdarzało się, że z powodu jak się zdenerwowałam, nie wzięłam leku na nadciśnienie bolała mnie głowa, ale było to tylko w ww. przypadkach. Na początku roku przeszłam covid, który objawił się u mnie silnym bólem głowy okolice czoła i niewyobrażalnym bólem oczu, patrzeć nie mogłam i ogólnie trzymało mnie prawie 3 tygodnie, pomału ustępując samoistnie. Tyle, że ten ból głowy zaczął wracać najpierw sporadycznie, a następnie przemieniał się w ból codzienny. Ból zawsze obejmował czoło i tył głowy. Poszłam do neurologa, a lekarz, że to może potrwać 6 miesiecy, bo to po covid, a prfzy okazji zwaliła, że biorę leki na depresje:/ Kazała mi przyjmować dexak, zwiększyć wenlafaksynę. Oczywiście nie pomogło, mam się konsultować z psychiatrą, bo tak to jest w takich sytuacjach, mam skierowanie na rezonans w sierpniu, ale bóle głowy są nadal. 

Próbowałam przypisać czy występują po czymś i raczej nie, choć jak się schylam i coś cięższego podniosę czy niosę to ten ból jest, odkryłam jeszcze, ze mam bardzo wyczulony węch, mdłości, bolą też oczy.

Czy ktoś z Was miał podobnie? Jak sobie radzić?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po covidzie objawy utrzymuja sie dlugo. Mi zostal kaszel. Wprawdzie mija ale trwa to juz 2 miechy okolo odkad jestem zdrowa no i wezel chlonny mnie wciaz boli….

 

Mysle ze do sierpnia bol przejdzie a jak sie bedziesz nakrecac to bedzie gorzej.

 

Niestety wiecej Ci nie umiem pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×