Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nanomood Forte


Oncki

Rekomendowane odpowiedzi

Od razu mówię - nie brałam. Natomiast przeanalizowałam sobie skład i z tego, co widzę, głównym składnikiem tego suplementu jest kwas gamma-aminomasłowy (GABA). O suplementowaniu GABA ludzie mają różne opinie - na niektórych działa, na niektórych nie. Jedno jest pewne - sam suplement GABA można kupić o wieeele taniej, nawet ok. 20 zł za opakowanie, i wtedy sobie poeksperymentować. Myślę, że to miałoby więcej sensu.

 

Kolejnym istotnym składnikiem aktywnym w tym suplemencie byłby pewnie L-tryptofan, o którym także opinie są podzielone i który również można kupić o wiele taniej.

 

Dodatkowe składniki, czyli jakieś ekstrakty roślinne i cynk, które - wydaje mi się - nie są aż tak istotne i pewnie nie zrobiłyby większej różnicy, ale ekspertem nie jestem.

 

Generalnie opakowanie suplementu GABA i opakowanie L-tryptofanu kupisz łącznie za mniej niż za opakowanie tego Nanomood Forte, który chodzi po mniej więcej 100 złotych za opakowanie. Chociaż na Twoim miejscu skontaktowałabym się z lekarzem, zanim zaczęłabym brać którąkolwiek z tych rzezczy.

 

To tylko moja opinia oczywiście! 🙂

Edytowane przez Wiśniówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×