Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co mam robić, jak się pozbyć


Patryk16031988

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć jestem nowy i potrzebuje pomocy żeby ktoś mi powiedział co to jest i czy ja jestem jakimś zboczeńcem. Zaczeło się już to kilka lat temu że już  musiałem powtarzać jakieś rzeczy po kilka, kilkanaście razy bo obrałem sobie jakiś schemat że tak ma być i koniec. W trakcie tego jeśli np.o czymś pomyślałem, czy coś złego pomyślałem, czy ktoś mi przeszkodził to czyność musiałem powtarzać.Dużo było takich rzeczy i te myśli że komuś coś się stania, że czemu ja tak o kimś myśle.I to tak trwało, nawet sobie jakoś radziłem i radze z tym do dziś.Nie wiem czy dobrze zaczełem pisać ale chciałem taki krótki wstęp   bo najgorsze w tym teraz jest to że Moje myśli skupiły się na Moją córke. Bywają że może coś się stać jej ale najgorsze są te, nie wiem jak to napisać bo to jest straszne, są złe chodzi o to czy ja jestem jakiś zboczeńcem czy pedofilem. Nigdy bym własnemu dziecku krzywdy nie zrobił, staram się być dobry ojcem są chwile że jest super, fajnie spędzamy czas. Cały czas powtarzam że to nie moje myśli, ja tego nie chce, nie zwracam na to uwagi. Cały czas jakieś tłumaczenia, nawet mam schemat jak sobie tłumaczyć to żeby jakoś normalne funkcjonować. Myśli to jedno a drugie to że myśli, nie wiem wkońcu co to ale podczas zwykłej czynności np. podania czegoś do rączki,podania czegoś gdzie nie ma kontaktu to coś mi  tworzy (ja to tak nazwałem) że mam dotknąć  Córki gdzie wszystkie sytuacje są normalne ale w chwili tego jest ta zła myśl, że to miałem zrobić i zaczynają się wtedy tłumaczenia w głowie. Jest mnóstwo sytuacji gdzie takich myśli nie było. Wiem że to chyba chaotycznie opisałem ale chciałem chociaż troche przedstwić ten problem.Od jakiegoś czasu Boje się podejść do własnego dziecka. Boje się tych myśli. Nie wiem co to jest, to jest Moją córka, nieba bym jej uchylił a tu poprostu świat się wali. Byłem już psychloga i jestem zapisany do psychiatry. Proszę pomóżcie jak WY to widzicie. Czy ja jestem rzeczywiście jakimś zboczeńcem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×