Skocz do zawartości
Nerwica.com

Terapia Lowena


Orzeszkowa

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś był na terapii metodą Lowena? Widzę że jest możliwość indywidualnych spotkań albo grupowych w konkretnych cyklach sześciu spotkań tematycznych. Byłam na warsztatach z tą metodą i jestem pod ogromnym wrażeniem w jak szybki sposób praca przez ciało dotarła do moich emocji. A na zwykłej terapii siedziałam i sobie gawędziłam z terapeutką i nic to nie dawało. Z drugiej strony nieco się boję wyzwolenia tak silnych emocji i czy terapeuta potem poskłada mnie do kupy. Terapia psychotropowa jest przeciwwskazaniem ale terapeuta powiedział że można... Czy ktoś ma doświadczenia z taką terapią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, nie korzystałam  z lowena, ale z nieco innej metody pracy z ciałem TRE, baaardzo mi to pomogło w odblokowaniu emocji i nauczeniu się kontaktu z własnym ciałem i byciu tu i teraz 🙂 jednocześnie jestem w psychoterapii poznawczo- behawioralnej. Myślę że warto spróbować;) zawsze można się wycofać... u mnie wszystko przebiegało z moim rytmem, nic na siłę, działo się tyle na ile byłam gotowa. Była to praca jeden na jeden z psychologiem, wolę opcje kameralna;)

 

 

Edytowane przez Blackarte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×