Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zejście z Deprilept, efekty uboczne


lukasz999

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, Od listopada brałem lek deprilept 10 mg (glownie na nerwice). W piątek, 28 maja zacząłem czuć dziwne zawroty glowy, wziąłem Ibuprom, nic to nie dało. W sobotę jeszcze mocniejsze, aż w niedzielę miałem bardzo silne zawroty. Byłem na sor, tomografia i krew ok. Działo się to, co działo się przy pierwszych tygodniach brania leku - duży ból głowy, otumanienie, nudności itd. Czułem, że jak biorę lek - to bolało więcej. Moj psychatria nie widział związku, wmawiam że to oczyście tylko "nerwicowe" i nie można nic zrobić. Poszedłem do innego, "droższego". Powiedział mi, że leki SSRI z inhibitorami pompy protonowej (brałem w maju) wchodzą w interakcję toksyczną. Powoli schodziłem z leku, aż od 2 tygodni go nie biorę - nie mniej jednak to otumanienie, ból głowy, lęk, zawroty itd. nie schodzi do końca.

 

1. Czy to są efekty odstawienne i powinny przejść do 3 tygodni? Jeśli nie przejdą, co robić? Martwię się że nie przejdą - "prądów" po ciele już nie mam, ale otumanienie ból głowy itd. cały czas na tym samym poziomie od dwóch miesięcy...

2. Czy możliwe że deprilept wszedł w tą niedobrą interakcję? Bo mniej doświadczony lekarz nie widział interakcji, bardziej doświadczony widział. (ale odstawiłem i dalej trzymają mnie te bole i prądy). Tak samo dostałem Ketonal dożylnie - więc myślę że ogranizm dostał po dupie że miał duże stężenia leku potem małe...

3. Czy jest jeszcze jakaś inna możliwość? Chcę wrócić do normalnego życia, pracy, sportu. A od 1,5 miesiąca siedzę uziemiony.

Edytowane przez lukasz999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×