Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy mozna chodzic do 2 psychiatrow jednoczesnie?


Pawel.770

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jesli zly temat to przepraszam.

Czy mozna chodzic do dwoch psychiatrow jednoczenie. Od jedneo dostawac leki refundowane na shizofrenie a od drugiego leczyv sie na nerwice tylko? Chodzi o to ze jeden bedzie dawal znizke na leki a drugi leczyl nq nerwice ktora mam. Poprostu taki abilify w dawce 15 mg troche kosztuje do tego antydepresanty itp. 

 

Co mi grozi za takie kombinowanie? Dodam ze duzo lekarzy mnie zna w moim miescie wiec dlugo tego nie ukryje...

 

Pozdrawiam i prosze najlepiej osoby kompetentne o odpoqiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kuiklinau

Co za problem, by psychiatra, który daje leki na schizofrenię leczył też nerwicę? W schizofrenii też są lęki, obsesje, depresje i leczy się je też antydepresantami.

 

Jeśli masz diagnozę schizofrenii, to antydepresanty i inne leki używane w nerwicach też będziesz miał refundowane i nie trzeba mieć do tego diagnozy "czystej" nerwicy.

Edytowane przez Kuiklinau

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kuiklinau napisał:

Co za problem, by psychiatra, który daje leki na schizofrenię leczył też nerwicę? W schizofrenii też są lęki, obsesje, depresje i leczy się je też antydepresantami.

 

Jeśli masz diagnozę schizofrenii, to antydepresanty i inne leki używane w nerwicach też będziesz miał refundowane i nie trzeba mieć do tego diagnozy "czystej" nerwicy.

Bardziej na odwrot, mam nerwice a shizo mi gwarantuje refundacje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwalam, można . chodziłam do 4x na raz

Bo musiałam 

Bo każdy był cepem ale znalazłam wśród nich spoko naprawdę zainteresowanego chorym. Więc nie ma czegoś takiego że nie można, testuj ich i jak coś śmierdzi to się wynos i do nowego xd 

 

Chyba że masz w tym trik, np oszukujesz że bierzesz podwójnie leki to hmmm to kiepsko 

Ja tam nie miałam problemu z tym, nie nadużywałam leków 

 

 

 

 

Edytowane przez Treason

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×