Skocz do zawartości
Nerwica.com

przeprosiny dla wszystkich..


Michu95

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam wiem zachowałem się wtedy ten miesiąc temu czy 2 miesiące wstecz nie miło to nie było manipulowanie wami to nie było robione na pokaz

ja na prawdę miewam zaburzenia mowy i psychomotoryki jak nie jąkam się przez nerwy to tracę mowę czasem nie mogę nic powiedzieć czasem zastygam w ruchu i leżę

czasem zasypiam wszystko zależy od przeładowania emocjonalnego może mieć to związek z cukrem bo zauważyłem senność gdy nie jem pewnego dnia niczego słodkiego tylko zwykłe rzeczy ale też z promazinem który powoduje u mnie osłabienie także jestem w depresji, lek nie pomaga mi wcale na lęki jestem zlękniony jak byłem boję się ludzi jak się bałem obecnie chciałbym pisać na necie ale boję się pisać i udzielać mam lęki boję się ludzi boję się jak mogą odebrać co napiszę że mogę urazić kogoś że pragnę po prostu rozmowy że mogę urazić kogoś bo nie mam w domu wsparcia psychicznego w sensie że potrzebuje się wygadać nie mam komu, potrzebuje się wypłakać też nie mam komu nawet przytulić nie mam komu i boję się mocno szpitali zresztą opinia lekarza była jaka była ja nie jestem przypadkiem nadającym się do szpitala po prostu czyjejś wybuchy emocjonalne nasilają we mnie lęki i nieufność do innych i jestem w niezbyt dobrej kondycji psychicznej przez to.. przepraszam was najmocniej.. wiem że byłem kłótliwy.. itd.. wiem że wiele złych rzeczy napisałem nie chcę prosić by mi zdejmować.. tego sprawdzania postów.. tylko by inni mi wybaczyli.. bym poczuł się lżej proszę was tylko o to i was najmocniej przepraszam ja w złym dziale.. ten wątek to też przepraszam.. najmocniej was przepraszam.. po prostu.. czułem że muszę was przeprosić i wyrzucić z siebie te przeprosiny.. i przepraszam was najmocniej... jak będę mieć możliwość pogadam z lekarzem póki co niezbyt.. muszę po prostu poczekać.. czasem też.. ze stresu coś zapominam powiedzieć bo te lęki powodują że taki jestem i przepraszam was za to..

Edytowane przez Michu95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×