Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zatykanie


asiaraju

Rekomendowane odpowiedzi

Witam cierpie na nerwice lekowo napadowa od kilku dni biore  hydroksyzyne 25 niestety za bardzo nie pomaga  od jakis 2 tygodni pojawilo sie pod czas posiłku   zwane przezemnie zatykanie .  Za kazdym raem  gdy chce cos zjeśc pojawia sie to. jem bardzo mało  schudlam bardzo boje sie ze moze byc to cos powaznego czasami uda sie wcisnac pare kesow ale co to jest na caly dzien . W wtorek ide na pobranie krwi w celu  przebadania tarczycy czy ktos ma moze takie objawy jak z tym sobie radzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopak, z którym byłem na terapii kiedyś, miał problemy z przełykaniem w trakcie jedzenia. Raczej to nerwicowe. Przez jeden dzień tak miałem po wyjściu z psychiatryka skądinąd. To kwestia nastawienia w głowie . z kolei hykroksyzyna lekka jest, na mnie w ogóle nie działała. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłam u psyciatry dostałam leki  ale  na pierwsze poprawy trzeba czekac okolo 2-3 tygodnie potem jeszcze czeka mnie psychoterapia niestety nadal  nie moge jesc  a nawet do tego stopnia ze nie jadam cale dnie  teraz nawet jak napije sie wody mineralnej mam wrazenie ze  stanela gdzies ze nie moge  odbic (beknąć) ze zaraz sie udlawie i udusze jestem juz bardzo tym zmeczona   dostalam skierowanie do laryngologa gesta slina  non stop jestem juz wymeczona  i wycienczona psychicznie oraz fizycznie nie daje rady powoli 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×