Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

baltazar12gabka

Użytkownik
 • Zawartość

  22
 • Rejestracja

 1. Nie przejmuj się. Ja znam mniej miłych urzednikow. To było takie może nie do końca na miejscu Pachnie autoreklamą...
 2. Niektóre leki przeciwalergiczne działają nasennie chyba najbezpieczniej ... Mi lekarka chciała trazodon dać słabe opinie ma
 3. A jakie bierzesz dawki? to sie stopniowo schodzi z leków, bo będziesz miał chore jazdy... skutki uboczne itd.
 4. A co bierzesz i jak działa ? Odstawisz sobie sam 100 mg czy ile bierzesz to Cię pokręci calego :d bedziesz miał skutki odstawienne
 5. Lepiej nie pytać tak tylko słuchać się lekarza .... Wenlafaksyna pobudzająco ma działać więc powinna dodać energii żonie to nie stanie się z dnia na dzień , zależy też jaka dawka itd. brałem dulsevie , podobny lek w sumie. Mi to tak sobie pomagało ale pobudzać pobudzało .
 6. skoro lekarz nie chciał żebyś trafił do szpitala to może jemu możesz zaufać.
 7. jak masz jakieś natretne mysli , obrazy to możesz to powiedzieć lekarzowi. Jeżeli on Cię tam skierował, to tym bardziej powinieneś mu powiedzieć, jakie masz doświadczenia.
 8. ja lubiłem opatrywać sobie rany ... widok krwi też trochę Ostatnio nic sobie nie robię na szczęście... choć niedługo wracam na studia, pracy szukam, a jak ostatnio studiowałem i pracowałem, to skończyłem w szpitalu, więc obawy lekkie są. A ten, stosowaliście jakiś krem na blizny? BLiznasil na mnie nie działa, contractubex ktoś stosował?
 9. Ja bym porównał do więzienia. Jeśli u mnie byli narkomani, dilerzy itd... to jest tragikomiczne. Oczywiście były też osoby z nerwicami, schizofreniami, ale mieszanie tych wszystkich ludzi jest moim zdaniem fatalne. Zresztą jak patrzyłem wytyczne państwowe, to powinien być oddzielnie oddział uzależnień. Ja też kiedyś miałem pomysł, że wyprowadzę się z rodzinnego miasta, to zapomnę o dzieciństwie, ale to tak nie działało.
 10. hej Wiadomo, że w przypadku FS trzeba próbować przełamywać się. Mam pytanie, czy psychoterapeuci jakoś przygotowywali Was do takich ekspozycji?
 11. Może pomóc . Na ocd bierze się wysokie dawki ssri generalnie . Tylko lekarza spytaj . Brałem parogen to to samo właściwie, odstawiłem że względu na apetyt cholesterol , za zgodą lekarza... Chciała mi na sertraline zamienić ale wolę nie wchodzić ponownie w antydepresanty które na mnie działają tak sobie w zasadzie. Tylko że teraz wrócą studia niedługo , pracy szukam i boję się l, że powrócą natręctwa , kiedyś miałem super natrętne myśli obrazy .
 12. Wiem o co chodzi. Ale lepiej wiedzieć na co jest się leczonym w sumie , a poza tym mam też teraz natrętne myśli pod tytułem czy psycholog jest kompetentna. Tylko że i tak nie mogę zmienić psychologa. A chodziłem też już do paru swoją drogą. No i z psycholog rozmawiałem o ćwiczeniach na FS i z tego wyszedł problem bo powiedziałem że jej ćwiczenie nie ma zbudzi u mnie leku za dużego.
 13. cześć Psychiatra stwierdzał u mnie fobię społ. ale nie wiem czy to nie na wyrost zrobił. Czasami mam duży lęk przed oceną, ale to konkretne sytuacje są. Ja mam ogólnie problemy z mówieniem, czasami idzie mi lepiej, a czasami gorzej... w sumie wywołuje to u mnie spory lęk przed oceną Z drugiej strony psycholog ostatnio stwierdziła, że fobia społeczna to w każdej sytuacji jest.. to jest takie łąćzenie wizyt u psychiatry i u psychologa. Robią mi mętlik w głowie. W większości źródeł jest, że fobia spol. może być tylko w konkretnej sytuacji.. . psychiatra na to pytanie nie odpowiedziała mi jednoznacznie( czy fobia społeczna musi być w każdej sytuacji), nie wiem, czy nie chciała krytykować psycholog, czy tak wyszło. Co myślicie?
 14. Też szpital to nie powinno być miejsce którego się boisz ze względu na poprzednie pobyty...
 15. Nie Ty jeden, najważniejsze żeby tam nie wrócić...
×