Skocz do zawartości
Nerwica.com

nerwica lękowa


Martyna123

Rekomendowane odpowiedzi

Mój problem zaczął się jakiś czas temu. Początkowo ataki pojawiały się sporadycznie raz na jakiś czas. Jeszcze wtedy nie wiedziałam, że mam do czynienia z nerwicą lękową. Pierwsza moja myśl była taka, że napady bezdechów, kołatania serca i uczucie dezorientacji są wynikiem zażywania środków odurzających lecz potem zaszłam w ciąże a co sie z tym wiążę przestałam i zaczęły się nasilać do takiego stopnia, że w pewnych momentach bałam się, że umre... 

od około 3 tygodni biore leki których działanie daje efekt chwliowy bądź czasem nawet żaden. jestem zapisana na psychoterapie na następny tydzień lecz boje się ze nie przyniesie ona efektów.

Prawda jest taka że nie umiem sobie radzić z atakami i niewiem co robić kiedy one występują. Chciałabym mieć kogoś kto jest w podobnej sytuacji i mógłby ze mną o tym porozmawiać, wesprzeć bądź doradzić co robić i jak z tym żyć....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwietniu tego roku miałem nerwicę lękową i wtedy też pojawiało się u mnie bardzo dużo ataków. Ale z miesiąca na miesiąc mój stan był coraz lepszy. Zapraszam Cię do napisania do mnie prywatnej wiadomości, postaram się pomóc. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×