Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Wędrowca

OT

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, exodus! napisał:

że taki wątek istnieje, nie świadczy to o tym, żebyś musiał obrażać kogoś innego komu terapia pomogła pisząc na takim Forum, że się kompromitują

Jesteś naukowcem, że tak zabolało? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Wędrowca napisał:

Jesteś naukowcem, że tak zabolało? 

zastanawia mnie, co Ty tu właściwie robisz, wszczynasz awantury, kultury nie masz za grosz, chcesz uchodzić za nie wiadomo kogo, a jesteś zwykłym zalęknionym chłopaczkiem odważnym przed monitorem i tyle!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, exodus! napisał:

zastanawia mnie, co Ty tu właściwie robisz, wszczynasz awantury, kultury nie masz za grosz, chcesz uchodzić za nie wiadomo kogo, a jesteś zwykłym zalęknionym chłopaczkiem odważnym przed monitorem i tyle!

Moje prawo tu być i pisać. Nikogo nie obrażam, a jedynie stwierdzam fakty. Na żadne z moich pytań nie odpowiedziałeś więc skieruj swoje impertynencje pod swoim adresem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Wędrowca napisał:

Na żadne z moich pytań nie odpowiedziałeś więc skieruj swoje impertynencje pod swoim adresem.

no jeszcze czego, żeby mnie agresor z sieci pouczał, no tego jeszcze nie grali! :mrgreen: Radzę wstrzymać się z dalszymi podobnymi komentarzami do innych, bo się pożegnamy... ja skończyłem! hehe... bohater przed monitorem, tylko weź nie bij, bo boimy się wszyscy 🤣🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłbym nieopisanie zobowiązany za nieodnoszenie się do moich wpisów. Dziękuję. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi