Skocz do zawartości
Nerwica.com

O czym rozmawiacie z psychiatra?


Alexis693

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam może dziwne pytanie, ale o czym rozmawiacie u psychiatry na następnych wizytach? Na pierwszej wizycie postawiono diagnozę, wypisano leki, mi zaleciła psychoterapię ale na ten moment mnie na nią nie stać i zastanwiam się o czym rozmawia się z psychiatra na następnej wizycie oprócz tego czy leki działają? Czy również omawia się jakies problemy itp.? Wizyta trochę kosztuje i chciałabym spożytkować jak najlepiej te 30min., Ale nie do końca wiem jakie kompetencje ma psychiatra i o co warto go pytać, rozmawiać żeby sobie pomóc.

Edytowane przez Alexis693

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam, poniewaz jak zaczęłam opowiadać o swoim stanie i co spowodowało nerwicę lękowa to zasugerował psychoterapie - tak jakby wskazując, że to psychoterapeuta zajmuje się wnikliwym badaniem problemu. Dlatego nie wiem czym oprócz wypisywania recept i wystawiania diagnozy zajmuje się psychiatra. To wszytsko jakby zostało ustalone na pierwszej wizycie.

 

Chyba że znacie jakiś sposób na darmowego psychologa/psychoterapeutę online? Można gdzieś coś takiego znaleźć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×