Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
emikado

Czytaj!

Rekomendowane odpowiedzi

Return to site    
 

http://mr-navigator.mystrikingly.com/blog/bialy-dom-wyrzucil-na-zbity-leb-syjonistyczne-gazety-new-york?fbclid=IwAR1ifKTmq2F952kO6J48Ci892WqoceiJwTuVwQU9qFlGxX_Vwjkx28-I2Qs

 

 

 

Biały Dom wyrzucił na zbity łeb

syjonistyczne gazety "New York

Times" oraz "Washington Post".

Oznacza to, że te syjonistyczne wypociny - pierwszy raz

od zakończenia II wojny światowej - nie należą już do lektur

obowiązkowych lokatorów Białego Domu.

December 13, 2019
Biały Dom, kilka miesięcy temu, wyrzucił na zbity łeb syjonistyczne gazety New York Times oraz Washington Post. Oznacza to, że te syjonistyczne wypociny - pierwszy raz od zakończenia II wojny światowej - nie należą już do lektur obowiązkowych lokatorów Białego Domu.

Mowa tu oczywiście o specjalnej Liście gazet i czasopism, które były zakupywane obowiązkowo przez semickich doradców personelu prezydenckich zespołów prasowych za pieniądze ”tax-payer’ów”.

Pamiętacie?

Identycznie zresztą w Polsce przed kilku laty postąpił PiS wyrzucając z Listy gazet i czasopism - zakupowanych ze środków Budżetu Państwa dla urzędów państwowych - Gazetę Wyborczą! Także zresztą syjonistyczną.

I jakoś obyło się bez żydowskiego ”aj-waj”!

Donald Trump przestał się wreszcie obcyndalać z ”żydowską frakcją” w Białym Domu;

Wymienił doradców i specjalnych ekspertów pochodzenia semickiego na innych ekspertów; niekoniecznie pochodzenia semickiego.

Wymienił też specjalnych wysłanników d.s. Chin oraz negocjatorów d.s. Bliskiego Wschodu pochodzenia semickiego na innych ekspertów; niekoniecznie pochodzenia semickiego.

Wymienił prezesa FED-u pochodzenia semickiego na innego; pochodzenia nie-semickiego.

Wymienił Głównego Negocjatora d.s. Turcji pochodzenia semickiego na innego; pochodzenia nie-semickiego.

Wymienił Głównego Negocjatora d.s. Iranu (Persji) pochodzenia semickiego na innego; pochodzenia nie-semickiego.

I od razu powiew świeżego pachnącego powietrza wtargnął na salony polityczne - zamiast smrodu zepsutej cebuli, który - według relacji licznych kompetentnych ludzi – wypełnia żydowskie przybytki.

Tak oto, Donald Trump w drugiej połowie swojej pierwszej kadencji zaczął konsekwentnie realizować swój program wyborczy, który można spokojnie streścić do:

USA First!

Make USA great again!

Obywatele Stanów Zjednoczonych w swojej znakomitej większości popierają działania Trump’a. I wszystko wskazuje, że to właśnie on zdobędzie reelekcję na drugą kadencję prezydentury.

Ekonomia USA rośnie w efektownym tempie; bezrobocie zmniejszyło się do poziomu jednocyfrowego i jest najmniejsze od zakończenia wojny w Wietnamie;

Murzyni masowo się zatrudniają i po raz pierwszy poziom bezrobocia tej grupy etnicznej również stanowi liczbę jednocyfrową;

biznesy masowo zamykają działalność w Chinach aby otworzyć ją w USA;

został zahamowany niekontrolowany przypływ nielegalnych uchodźców przez granicę z Meksyku oraz przypływ elementu przestępczego i narkotyków;

itp., itd.

Sekunda! Ale coś tu nie gra! Przecież media ”głównego ścieku” (tzn. ”głównego nurtu”) wieszczą coś zupełnie innego….

Ależ oczywiście, ponieważ to są media syjonistyczne! Tak!

A media syjonistyczne wypowiedziały Trump’owi oficjalną i bezkompromisową wojnę!

Te syjonistyczne media kłamią - i ogłupiają już i tak ogłupiałą gawiedź - czytającą syjonistyczne brednie bez jakiejkolwiek refleksji.

Jakie media?

To syjonistyczne: CNN, New York Times, Washington Post… etc.

Za co?

O tym właśnie jest artykuł. Ale po kolei:

27 luty b.r.

ukazał się artykuł w Washington Post, że zwalniają z pracy aż 8 reporterów, ponieważ ‘negatywnie’ (czytaj: ‘obiektywnie i niezależnie’) piszą o syjonistycznym super-sponsorze Partii Demokratów w USA.

A kim jest ów super-sponsor Partii Demokratów (czytaj partii Clint’onów)?

Otóż tym sponsorem jest sam George Soros (należy do najpaskudniejszych postaci współczesnego świata).

Ośmiu zwolnionych reporterów z Washington Post uznano za anty-semitów (sic!)

12 luty 2018 r.

można przeczytać w izraelskim Haaretz, że CNN w USA zwalnia swojego analityka oraz pisarza Marc’a Lamont’a wykładającego na Uniwersytecie w Filadelfii (Murzyn) za krytykę państwa Izrael oraz nienawiść Izraela do Palestyńczyków. Skrytykował bierność USA na izraelskie rzezie ludności palestyńskiej.

31 wrzesień 2010r.

można przeczytać w The Guardian o wyrzuceniu z pracy jednego z popularniejszych analityków stacji CNN Rick’a Sanchez’a: za krytykę żydowskich dziennikarzy z obywatelstwem USA. Otóż był odważny wyrazić publicznie powszechnie znany pogląd, że: ”... Żydzi zdominowali telewizję Stanów Zjednoczonych...” oraz że: ”… Żydzi są agresywną i opresyjną mniejszością w USA...”.

I właśnie za tę prawdę Rick Sanchez został zwolniony! Już prawie dekadę wstecz!

Nie za żadne kłamstwo lub pomówienie!

Tak działają syjoniści…, którzy nie mogą udźwignąć żadnej krytyki.

No i oczywiście dziennikarz Stephen Gilchrist Glover, znany szeroko jako Steve-O;

aktor, producent, artysta, komediant, autor (obywatel trzech państw, w tym obywatelstwo USA), który zrobił i ujawnił całkowicie legalną listę Żydów zatrudnionych w stacji telewizyjnej CNN.

Z listy tej wynika, że wszystkie 60 kluczowych stanowisk menadżerskich wyłącznie zajmują Żydzi. Począwszy od prezesa, poprzez jego wszystkich zastępców, dyrektorów działów, dyrektorów zespołów oraz prowadzących dziennikarzy – są to wyłącznie Żydzi. Nie ma tam zatrudnionego ani Białego, ani Murzyna, ani Latynosa – chociaż to właśnie te grupy etniczne mają największe procentowo populacje w USA; Żydów jest tylko 2 % populacji, ale udział Żydów w mediach wynosi aż 90% kluczowych stanowisk w mediach!

Warto wskazać, że listę nie opatrzono w żaden komentarz czy jakieś anty-semickie przypisy.

Stephen Gilchrist Glover, znany szeroko jako Steve-O został wpisany do oficjalnych rejestrów jako anty-semita.

Tu obejrzysz tę listę:

https://www.stormfront.org/forum/t1219031/

https://www.dailymail.co.uk/news/article-7297947/Jackass-star-Steve-Os-Twitter-account-spouts-stream-anti-Semitic-racist-abuse.html

https://davidduke.com/jews-who-run-cnn-blackmail-troll-who-proved-cnn-is-run-by-jews/

Niestety, to jest jednak ściśle strzeżona tajemnica przez podstępnych syjonistów, mącących we łbach łatwowiernej zdezorientowanej gawiedzi: antify, pederastów, liberałów, eko-terrorystów, etc.

Cóż, to tylko kilka Faktów z setek, w których dziennikarze mówiący prawdę zostali zwolnieni z pracy przez syjonistyczną politykę medialną.

Widać wyraźnie, że kandydaci na menadżerów do syjonistycznych mediów nie są rekrutowani według zdolności, doświadczenia czy predyspozycji.

Kandydaci na menadżerów do syjonistycznych mediów publicznych w USA są rekrutowani tylko i wyłącznie według klucza etnicznego – czyli kandydat powinien mieć pochodzenie semickie.

Wniosek:

Przeciętny odbiorca TV i gazet w USA oraz UE jest atakowany żydowską narracją wykrzywionej (zniekształconej) wizji rzeczywistości i świata.

CNN to precyzyjna trucizna atakująca bezmyślne grupy użytecznych idiotów dla sprawy syjonizmu; te grupy to: LGBT, antifa, liberałowie, eko-terroryści… czyli grupy upośledzone umysłowo, sprzedające i zdradzające własne rasy (identycznie jak żydowskie gestapo i judenraty oraz kapo sprzedawali własnych Żydów w gettach i obozach koncentracyjnych).

To do konkretów:

Fakt: 1.

CNN i reszta syjonistycznych mediów ekscytuje się procesem usunięcia (impeachment) prezydenta Trump’a z Białego Domu (sic!).

Chociaż wszyscy syjonistyczni dziennikarze, piszący te bzdury wiedzą, że żadnego impeachment nie będzie, ponieważ w Senacie większością jest partia Trump’a i nie zagłosuje przeciw niemu. Kongres z Nancy Pelosi z partii demokratów w roli głównej nie odgrywa tu żadnego znaczenia.

Cały cyrk o impeachment dotyczy rozmowy Trumpa z Ukraińcem, od którego prezydent USA oczekuje działań prawnych przeciw przestępcom, m.in. przeciw demokracie Hunter’owi Biden’owi (chronionego przez Joe Biden’a, byłego vice-president USA). Nic poza tym!

Najważniejszy jest fakt, że eksperci w prawie nie dopatrzyli się żadnych znamion przestępstwa tej rozmowy telefonicznej. Wręcz przeciwnie: prezydent Trump zażądał ścigania groźnego przestępcy Biden’a. Miał do tego pełne prawo.

CNN natomiast próbuje wmówić zidiociałej gawiedzi, że to właśnie jest przestępstwem, kiedy prezydent USA żąda ścigania przestępstwa. Syjonistyczne CNN wspiera czynnie nagonkę na Donald’a Trump’a.

Niestety, ale wielu idiotów ”łyka” te syjonistyczne brednie!

Faktem jest, że Hunter Biden (syn Joe Biden’a) jest poważnym kandydatem z partii demokratów na prezydenta USA i dlatego wszyscy demokraci próbują go chronić….

Ale to za mało!

Hunter Biden to gościu, za którym ciągnie się wiele afer finansowych. Jeszcze kilka lat wstecz Hunter Biden był sponsorowany przez Chiny, a dokładniej przez Chińską Partię Komunistyczną. Fundacje Hunter’a Biden’a oraz jego biznes regularnie zasilały chińskie władze i chiński sektor państwowy setkami milionów dolarów; pełno jest na to dowodów i nie ulega to żadnym dyskusjom. Nawet Demokraci tego nie negują w żaden sposób!

Hunter Biden to gościu, który obecnie jest ‘umoczony’ w poważne afery na Ukrainie, a dokładniej w spółce gazowej. Przed laty przyczynił się nawet do usunięcia Prokuratora Generalnego Ukrainy, który wytropił przekręty Biden’a.

Speaker of the House (odpowiednik Marszałka Sejmu) Nancy Pelosi z partii Demokratów zaciekle broni Hunter’a Biden’a….

Dlaczego?

Otóż jej syn Paul Pelosi zajmował ważne stanowisko w kompanii gazowej właśnie na Ukrainie! Przynajmniej są takie ustalenia. Czy to przypadek?

No cóż, ale wielu ekspertów twierdzi, że jeśli przez ukraińską aferę gazową ”popłynie” Hunter Biden to również ”popłynie” Paul Pelosi.

Teraz dopiero staje się logicznie proste: dlaczego marszałek kongresu Nancy Pelosi tak zaciekle broni Hunter’a Biden’a.

Proste?

No właśnie. Dlaczego więc tempa gawiedź tego nie rozumie? Przecież te fakty są ogólnie dostępne (chociażby w formie artykułów prasowych publikowanych w Internecie).

CNN, New York Times, Washington Post, Hunter Biden, Nancy Pelosi i Paul Pelosi to spółka wspólnych interesów.

Ale jest jeszcze coś, co skrupulatnie zatajają syjonistyczne CNN, New York Times i Washington Post…. Otóż zatajają, że partia demokratów nie posiada ŻADNEGO programu wyborczego!

Demokraci nie mają żadnego pomysłu na politykę czy gospodarkę USA.

Dlaczego?

Ponieważ wszystko co robi Republikanin Donald Trump przyczynia się do rozkwitu Stanów Zjednoczonych!

Natomiast o co proponują Demokraci z Pelosi i Beiden’em to:

dalsze pogrążenie Stanów Zjednoczonych w niewydolności gospodarczo-politycznej;

hojne programy socjalne dla nielegalnych imigrantów;

pozwolenie na grabież USA przez chciwe Chiny;

oszustwa i grabieże przez koncerny niemieckie potężnego rynku USA;

pozwolenie na prowadzenie ludobójczej polityki Izraela względem Palestyńczyków;

rozluźnienie i niszczenie sojuszu NATO.

Identycznie było w Polsce w tegorocznych wyborach: partia PO (czyli KO) również nie miała programu wyborczego; a to co oferowała to rozpad państwa Polskiego na autonomiczne quasi-struktury.

- PO wymyśliła sobie więc, że jej program wyborczy to będzie ”anty-PiS”.

- I w taki sam sposób partia Demokratów w USA – pozbawiona wizji – wymyśliła sobie, że jej program wyborczy to będzie ”anty-Trump”.

Fakt: 2.

CNN i reszta syjonistycznych mediów atakuje Turcję za atak na północną część Syrii. Ale żeby było ”tragiczniej” to syjonistyczne wypociny obwiniają za tę sytuację prezydenta Trump’a. Stacje telewizyjne oraz gazety piszą o rzekomej ”zdradzie” przez USA swoich nieocenionych sojuszników, czyli Kurdów.

Tylko żadnych konkretów... oprócz rzewnych historyjek o niedoli uciekających Kurdów.

Kurdowie nigdy nie mieli własnego państwa.

Kurdowie chcą zbudować swoje państwo z terenów części Turcji, Persji, Syrii, Iraku i Afganistanu.

Kurdowie walcząc przeciw tzw. ISIS w Syrii nie walczyli w interesie Syrii, ani też w interesie Stanów Zjednoczonych, ale tylko i wyłącznie we własnym interesie, chcąc na północy Syrii zbudować zalążki własnego państwa kurdyjskiego.

USA i Kurdowie walczyli wspólnie przeciw tzw. ISIS – ale każdy w imię innych wartości i innych celów politycznych. To od samego początku był tylko doraźny, czyli czasowy sojusz.

Kurdowie byli wspierani przez Izrael: wojskowo i finansowo. Destabilizacja Syrii jest głównym celem izraelskiej polityki dla regionu. Izrael wspierał też tzw. Wiosnę Ludów na Bliskim Wschodzie a potem ruchu terrorystycznego ISIS. Wyludnienie (depopulacja) regionu Bliskiego Wschodu miałoby sprzyjać powiększeniu terytorium państwa Izrael.

Turcja płaciła przez kilka lat nieuzasadnione rachunki za próby Kurdów dla budowy własnego państwa. Sojusz USA i Kurdów w walce przeciw tzw. ISIS naruszył inny sojusz… o wiele ważniejszy sojusz NATO. Turcja jest ważnym członkiem NATO (liczebnie zajmuje drugie miejsce). USA i Turcja pogorszyły swoje relacje m.in. z powodu stosunku Stanów Zjednoczonych do ochrony Kurdów. Kurdyjskie wojska są oficjalnie uznawane przez Turcję jako grupy terrorystyczne.

Izrael nie może przyjąć do wiadomości faktu, że turecki prezydent Erdogan wyrzucił z Turcji całą agenturę syjonistyczną, wprowadzoną sto lat wcześniej przez syjonistę Mustafę Kemala Atatürka. Atatürk zniszczył tradycję rdzennej ludności, wprowadzając system władzy oparty o juntę wojskową. Prezydent Erdogan zażądał od prezydenta Trump’a wypełnienia zapisów NATO - czyli pomocy w walce przeciw kurdyjskim grupom terrorystycznym, którzy stale nękali południowo-zachodnie granice Turcji właśnie z terenów północnej Syrii.

Erdogan po stu latach panoszenia się Żydów w Turcji wyrzucił Żydów na zbity ryj!

Z dnia na dzień Żydzi stracili wpływy i władzę w Turcji. Dlatego Mossad zorganizował pucz wojskowy celem obalenia prezydenta Turcji Erdogana (w którym swoją rolę odegrało też kilku byłych pogubionych intelektualnie agentów CIA, blisko związanych z partią Demokratów i lobby żydowskiego w USA).

Pucz nie miał nic wspólnego z rządowymi czynnikami państwowymi Stanów Zjednoczonych.

Emancypacja narodu tureckiego i bezkompromisowość Erdogana zniszczyła słabą konstrukcję Izraela, który dążył do wzmocnienia swojej obecności w Syrii oraz w całym Bliskim Wschodzie. Armia turecka jest kilkakrotnie większa, sprawniejsza i skuteczniejsza od wojsk izraelskich, w połowie damskich.

Turków nawet nie przeraża izraelska broń nuklearna – Turcja rzekomo też jest w posiadaniu takiej broni.

No i jeszcze coś…. To ”precedens turecki”.

Skoro Turcy skutecznie wywalili z Turcji na zbity ryj wszystkich syjonistów – to identycznie może stać się w państwie Saudów. Saudowie to etniczni Żydzi, którzy zdobyli władzę podstępnie i w sposób całkowicie nielegalny! Żydowscy Saudowie wycięli arystokrację Nomadów aby zająć ich miejsce. Nomadowie to pamiętają i czekają tylko na odpowiednią chwilę, aby pozbyć się żydostwa ze swoich ziem. Bunt wisi w powietrzu.

Dlatego, niedawno prezydent USA Trump ogłosił, że rezygnuje z petro-dolara (czytaj: wycofanie poparcia dla Saudów) na rzecz złota oraz innych rezerw w kruszcu. Dolar będzie też oparty o siłę wojskową USA i ogromne geopolityczne strefy wpływów – co kiepsko wróży dla Chin i Rosji.

W efekcie tych okoliczności prezydent Trump dał zielone światło do interwencji wojsk tureckich, w celu obrony własnych granic południowo-zachodniej Turcji, czyli ochrony granic NATO.

A to oznacza katastrofę dla syjonistów oraz katastrofę dla izraelskiego planu przejęcia kontroli Bliskiego Wschodu.

Proste?

No właśnie. Dlaczego więc tempa gawiedź tego nie rozumie? Przecież te fakty są ogólnie dostępne (chociażby w formie artykułów prasowych publikowanych w niezależnym Internecie).

Już teraz rozumiecie dlaczego syjonistyczne CNN i ich czasopisma oskarżają Donald’a Trump’a o rzekomą zdradę Kurdów?

Otóż żadnej zdrady nie było!

Zdrada by była, gdyby Trump pozostawił samą sobie Turcję! Członka NATO.

Fakt: 3.

Syjonistyczne CNN, The New York Times i Washington Post atakują Donald’a Trump’a za budowę muru granicznego wzdłuż granicy z Meksykiem.

Chociaż pomysł budowy tego muru spotyka się z ogromnym uznaniem obywateli Stanów Zjednoczonych – to syjonistyczne media opisują jakieś nierealistyczne wersje rzeczywistości alternatywnej, w której rzekomo istnieje jakiś ”bunt społeczny” przeciw tej budowie.

Otóż żaden ”bunt społeczny” przeciw budowie tego muru w ogóle nie istnieje! To wymysły syjonistycznych dziennikarzy!

Obywatele Stanów Zjednoczonych są wdzięczni prezydentowi Trump’owi, że wreszcie ogarnął problem nielegalnych imigrantów oraz przemytu na ogromną skalę narkotyków i nieletnich osób dla sekt pedofilskich.

Republikanin prezydent Donald Trump właśnie poprzez budowę muru granicznego zdobył sobie wielu wdzięcznych wyborców, którzy odwrócili się od partii Demokratów za brak kontroli polityki imigracyjnej.

Speaker of the House Kongresu Nancy Pelosi i jej zdradliwi demokraci obcięli fundusze z budżetu państwa na budowę tego muru…. Ale prezydent Trump nie ugiął się! I swoim prezydenckim dekretem przeniósł część funduszu wojskowego na dokończenie budowy tego muru.

Demokraci są bezsilni!

Syjoniści też są bezsilni – zwłaszcza George Soros, który obficie sponsorował przypływ nielegalnych uchodźców z Meksyku, Boliwii, Ekwadoru i Salvadoru do USA. Zresztą w taki sam sposób George Soros sponsorował zalew uchodźcami z Afryki Północnej całej Europy Zachodniej.

Identyczny ”modus operandi”.

Syjoniści są wściekli, że ich plan rozwalenia narodu USA poprzez zalanie obcymi nie może dojść do realizacji – właśnie z powodu muru granicznego, który skutecznie chroni dostępu.

Syjonistyczne CNN, The New York Times i Washington Post ”sprzedają” rzewne historyjki o biednych uchodźcach próbujących bezskutecznie wpełznąć do Stanów Zjednoczonych…. Uchodźcach, których obywatele USA kategorycznie nie chcą! A nawet grożą, że jeśli Trump ich wpuści, to oni już więcej na niego nie zagłosują!

Fakt: 4.

Syjonistyczne CNN, The New York Times i Washington Post w swoich wypoconych artykułach straszą mieszkańców USA, że wojna handlowa przeciw Chinom jest tragedią dla Stanów Zjednoczonych.

Tylko, że już mało kto wierzy w te brednie!

Stany Zjednoczone od dwóch lat notują największy wzrost gospodarczy od czasów prezydentury Ronalda Reagana, a skala bezrobocia jest najniższa od zakończenia wojny w Wietnamie.

Nawet demokratyczni przeciwnicy Donald’a Trump’a nie kryją, że swoje profity finansowe zawdzięczają właśnie jego konsekwentnej polityce. Według ekspertów, znacząca masa tradycyjnego elektoratu partii Demokratów w najbliższych wyborach zagłosuje właśnie na Donald’a Trump’a.

Wojna celna i wojna handlowa prowadzona przeciw Chinom powoduje powrót biznesów i korporacji do USA. Chiny szybko tracą najlepsze biznesy, które przenoszą swoje siedziby i produkcję do Stanów Zjednoczonych.

Warto odnotować rosnące poparcie ludności Murzyńskiej dla prezydenta Trump’a (to tradycyjnie twardy elektorat partii Demokratów). Murzyni pełną garścią czerpią z sukcesów polityki Trump’a i stają się coraz to zasobniejszą grupą etniczną. Coraz śmielej mówią o poparciu dla Trump’a w najbliższych wyborach.

DYGRESJA:

Znamienny jest fakt, że Donald Trump jako prezydent USA, od początku swojego urzędowania w Białym Domu nie wszczął żadnej wojny!

Czy któreś z syjonistycznych mediów CNN, Washington Post czy The New York Time (POLITICO, TVN, Gazeta Wyborcza, etc. …) - w ogóle to zauważyły?

Przecież to precedens od wielu dekad!

Który z prezydentów USA prowadził tak pokojową politykę… bez wojen?

Pamiętacie?

Donald Trump jako rasowy biznesmen używa do konfliktów międzypaństwowych tylko dwóch wojen:

wojny handlowe

wojny celne

Prezydent Trump nie posłał tysięcy swoich żołnierzy na żadne nowe wojny. USA za jego prezydentury straciło najmniej żołnierzy od czasu zakończenia II wojny światowej.

Trump w inteligentny sposób unika konfliktu z Koreą Północną. Trump w inteligentny sposób unika wojny przeciw Iranowi oraz w całym regionie Bliskiego Wschodu.

Ekspedycje wojskowe Stanów Zjednoczonych ograniczają się jedynie do precyzyjnych akcji doraźnych, przy likwidowaniu niebezpiecznych grup terrorystycznych; skutecznie ograniczając liczbę ofiar tubylczej ludności cywilnej – ale przede wszystkim – ograniczając liczbę ofiar wśród własnych obywateli, czyli własnych żołnierzy.

Trump to pierwszy prezydent, który okazuje szacunek dla życia swoich obywateli. Nie wygania ich do zapomnianych zakątków świata, aby uczestniczyli w bezsensownych wojnach.

Czy media syjonistyczne - wydające swoje gazety i programy telewizyjne w USA - z tego właśnie powodu nominowały Trumpa do pokojowej nagrody Noble’a?

Nie?

Pewnie, że nie! Bo prezydent Trump nie chce wojen o jakiś tam Izrael!

Więc syjoniści są wściekli!

Dziwne… poprzedni prezydent Stanów Zjednoczonych, urzędujący w Białym Domu aż dwie kadencje: wzniecił kilka wojen oraz dużą liczbę lokalnych konfliktów zbrojnych: w Azji, Afryce i Bliskim Wschodzie. Wszedł nawet w wątpliwe sojusze z Kurdami, ISIS oraz Al-Kaidą.

I co?

Otóż taki wichrzyciel dostał pokojową nagrodę Noble’a na krótko, za nim został prezydentem USA.

Czy ktoś mu wypomniał, aby tę nagrodę dobrowolnie oddał?

No właśnie…..

Nie miał na tyle honoru.

Doprecyzowując: żydowską pokojową(?) nagrodę Noble’a.… Przecież, że nie szwedzką!

Szwedzki komitet tej nagrody to fasada dla syjonistów, którzy rozdają te nagrody według swojego klucza.

Czy można o tym przeczytać w Syjonistycznych CNN, The New York Times i Washington Post? Czy w europejskiej ich wersji POLITICO?

Nie!

Tego tam nie przeczytasz!

Tam przeczytasz tylko o rzekomej katastrofie USA i nadchodzącym wielkim kryzysie, wygenerowanym rzekomo przez wariata Trump’a. Tam przeczytasz wiele głupot, ale żadnej prawdy!

Przejrzyj wolny Internet: blogi i social group prowadzonych przez mieszkańców Stanów Zjednoczonych – wtedy ujrzysz prawdę o USA.

Nie czytaj syjonistycznego ścieku!

KONKLUZJA:

Niestety, ale Unia Europejska też ma swój taki syjonistyczny syf w postaci POLITICO. Taki odpowiednik New York Times czy Washington Post….

Ale na szczęście te nic nie warte syjonistyczne kłamliwe ściery już nie zaśmiecają Białego Domu.

Aha, przecież zauważą ”intelektualiści-niedojebki” że Trump podpisał Act 447….

Trump to rasowy biznesmen i wie z kim robić interesy i podpisywać umowy.

To przecież prezydent USA Ronald Reagan zaaranżował spotkanie Jaruzelski-Rockefeller w Nowym Jorku, w roku 1985. Ustalono na nim, że Polskę mieli przejąć Żydzi.

I co? Nie ma Żydów przy polskim korycie rządowym?

Ależ są! I to w dużej reprezentacji. Zadbał o to właśnie Okrągły Stół.

Act 447 to konsekwencja spotkania Jaruzelski-Rockefeller.

Agencje rządowe Stanów Zjednoczonych dokładnie poinstruowały Donald’a Trump’a kto decyduje w Polsce. Że to Izrael rozdaje Polskie karty, a Mossad złapał PO oraz PiS za ryj i doi Polskę skutecznie.

No to z kim Trump’owi przyszło robić interesy, skoro w Polsce nie rządzą Polacy, tylko przybłędy z Izraela?

Pytanie:

To z kim negocjować i o czyje interesy dbać w Polsce, aby móc wprowadzić wojska USA do Polski?

Odpowiedź:

A z kim ty byś robił interesy w takiej sytuacji? Z Polakami? Czy z Żydami?

No! To odpierd...lcie się od Trump’a – tylko szukajcie winy u siebie durne Polaczki!

Skoro pozwoliliście na chamskie ekscesy w swoim państwie obcym semickim przybłędom… to miejcie pretensje tylko do siebie, a nie do Trump’a! On za was Polski nie wyczyści z żydostwa!

 

Będziecie Polakami - realnymi gospodarzami Polski (a nie "Polaczkami")– to i Donald Trump zacznie was respektować, poważać i rozmawiać z wami jak należy.... I podpisywać ustawy pro-polskie (w interesie Polski) a nie żadne syfiaste Act 447.

Przeczytaj także:

Syjonistyczne ideologie sączące w umysły Europejczyków http://mr-navigator.mystrikingly.com/blog/syjonistyczne-ideologie-saczace-w-umysly-europejczykow
Trump liczy tylko do trzech http://mr-navigator.mystrikingly.com/blog/trump-liczy-tylko-do-trzech
Trump'ofilia i Trump'ofobia

http://mr-navigator.mystrikingly.com/blog/trump-ofilia-i-trump-ofobia


SUBSCRIBE
Previous
          Glapiński, Kościński i J.P.Morgan montują...
Next
     Publicystyczne kłamstwa rozsiewane przez syjonistów...
 Return to site
Powered by Strikingly

http://mr-navigator.mystrikingly.com/blog/bialy-dom-wyrzucil-na-zbity-leb-syjonistyczne-gazety-new-york?fbclid=IwAR1ifKTmq2F952kO6J48Ci892WqoceiJwTuVwQU9qFlGxX_Vwjkx28-I2Qs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×