Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hej


Sabina_x

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam 23 lata na nerwice choruje jakieś 7 z momentami lepszymi i gorszymi, aktualnie jestem chyba w najgorszym momencie jaki był. 

Ciągły strach o zdrowie, o serce kołatanie, przeskakiwanie, kucie, bol w klatce, żebrach, przeskakiwanie serca przy głębokich wdechach, krecenie głowy przy wstawaniu jakby ciśnienie rosło w głowie nagle, od rana do nocy strach że dostanę zawału, że to arytmia, boję się zostawać sama w domu, mam dwoje małych dzieci, mąż pracuje na noc, mieszkam w Norwegi daleko od rodziców, rodzeństwa, boję się że coś mi się zacznie dziać jak będę sama i nikt mnie nie uratuje, a dzieci zostaną same, mąż każe mi się ogarnąć, mówi że sama to sobie robię, że już nie może patrzeć na to, że mam się zmienić, a ja nie umiem, a tak bardzo bym chciała się tak nie czuć i żyć znowu normalnie, codzinnie jest mi smutno ciągle chce mi się płakać, nic nie ma sensu, nic mi się nie chce, wsystsko jest szare i do duoy, chociaz mieszkam w pięknym miejscu, wydaje mi się że jestem brzydka, głupia, nic nie umiem, wsystsko psuje, ciągle wyszukuje wad u siebie i potem się tym zadręczam, boję się że jestem niewystarczajaca dla męża, że ktoś może być lepszy i mecze go tym i wiem że ma dosyć mojego gadania i ja też mam dosyć siebie, czuję się bardzo samotna, nie mam wsparcia w tym co się ze mną dzieje, codzinnie jest to samo, nie mam motywacji do niczego, ezystko wydaje mi się bez sensu, chce w końcu zacząć żyć :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×