Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam tutaj wszystkich.


Zakk

Rekomendowane odpowiedzi

No to do meritum. Mam 37 lat i w sumie źle zacząłem czuc sie jakiś rok temu. Byly to glownie dziwne odczucia na calym ciele, jakby szczypania skory, impulsy pradu. Pozniej doszly drętwienie i mrowienie nog. Oczywiście coraz wiecej czytalem w internecie i coraz bardziej sie balem. Z wielu powodów mialem duzo.nerwow i stresu. Neurolog do ktorego chodzilem stwierdzil nerwice lękową. Wykonalem wielokrotnie badanie krwi, usg, tomograf brzucha i miednicy oraz rezonans kręgosłupa i glowy. Mialem robioną rowniez gastroskopie. W sumie nic nie wynaleziono, co mogloby jednoznacznie niepokoic. Przez jakis czas czulem sie dobrze, jednak od pewnego czasu czuje jakbym byl lekko pijany, jakby lekkie kolysanie i często gorycz w ustach. Zrobilem więc niedawno znowu badania krwi i poza próbami watrobowymi, ktore wczesniej wielokrotnie byly w normie, reszta niby ok. Wykluczono rowniez hiv, kile i wirusowe zapalenia watroby. Teraz badania mam ponowic i troche sie tym marwie, bo ast i alt podwyższone. Wiem, ze tu nikt nie jest jasnowidzem ale czy przy nerwicy lękowej mozna mieć częste uczucie kolysania, byc jakby lekko pijanym w głowie i bardzo często mieć gorycz - gorzką ślinę? Leków zadnych nie biore, co pewnie jest bledem, ale chcialem odpocząć od lekarzy, na ktorych wydalem majątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Zakk napisał:

czy przy nerwicy lękowej mozna mieć częste uczucie kolysania, byc jakby lekko pijanym w głowie i bardzo często mieć gorycz - gorzką ślinę?

Od nerwicy lękowej dosłownie prawie wszystko można mieć z objawów.

U mnie są objawy różne tylko się zmieniają, raz to boli raz tamto, to mrowi, to szczypie, to uciska itd.

Pozdrawiam i witam na forum 🙂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jurecki napisał:

 

U mnie są objawy różne tylko się zmieniają, raz to boli raz tamto, to mrowi, to szczypie, to uciska itd.🙂

 

Fajnie, że się tym nie przejmujesz ale na dłuższą metę tak się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po krótkiej przerwie ponownie... w sumie nie wiem, co mam dalej robić. Jakis czas temu jak bralem leki, czulem sie zle. Nie jestem wybuchowy, kłótliwy ani jakos bardzo szybko wpadający w szał. Niestety cały czas odczuwam lęk o swoje zdrowie. Nie mam ataków paniki, nie mam kołatania serca tylko ciagle wewnętrznie czuje sie niespokojnie i boję sie o to czy na pewno to jest nerwica, a nie cos innego. Przez cale dnie towarzyszy mi uczucie przycmienia, jakby lekkich zawrotow, ostatnio pobolewają mnie nogi. W morfologii plytki krwi troche ponizej ale odkad pamietam tak mialem, proby wątroby troche podwyzszone ale reszta raczej ok. Crp i ob tez w normie. Uczucie goryczy w ustach czasem jest, czasem nie. Bywa, ze pojawiaja sie mroczki przed oczami. Jak ja mam sie dowiedzieć i co zrobic, by byc pewnym, ze to nerwica, a nie jakas rozwijajaca sie choroba.

Edytowane przez Zakk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×