Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica chyba pomaga brak zrozumienia męża


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem pół roku po ślubie przed ślubem zmagalam się z nerwica i atakami paniko chodziłam do psychologa psychiatry brałam nie cały rok leki po ślubie odstawiłam leki bo czułam się dobrze dziś mam wrażenie że nerwica powraca wracają leki zdenerwowanie mieszkam z teściami co mi też to nie ułatwia niby mamy oddzielne mieszkania ale teściowa wszytko słyszy kto przyjedzie do mnie to potem się syna wypytuje a kto to był po co bym czuję się tutaj nie swojo mąż obiecał mi że jak się wprowadzę założy drzwi żeby się oddzielić natomiast teraz gdy mówię o dzwiach już od dawna jest cisza gdy mowie mężowi że się źle czuje to on mi na to że on na tym traci przez to wszystko zero jakiegokolwiek wsparcia z jego strony przez to się zamykam i nie chce rozmawiać bo nawet on nie wychodzi z inicjatywą rozmowy a gdy byliśmy narzeczeństwem wiedział o mojej chorobie chciałam go zostawić bo wiedziałam że w jakiś sposób życie z taką osoba nie jest łatwe i niszczy wszytko on nie chciał wspierał mnie powiedział że damy razem radę a teraz zostałam sama z tym wszystkim w tym domu po prostu jestem rozczarowana życiem po ślubie swoim mężem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×