Skocz do zawartości
Nerwica.com

hasiok


kofel

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Karyse napisał:

 

Dałeś mi przydomek a później liczysz na wybaczenie .. jesteś żałosny i zamknij mordę . Jeśli moderator będzie mnie chciał wyrzucić to to zrobi bez twojego pozwolenia. 

Nie szanuje że inni wybierają farmakologię .. bo nie muszę . Jeśli nie odpowiada Ci to co pisze to nie czytaj ? A taki z ciebie mądrala ...  Najpierw pomysł później pisz na czyjś temat .

Dałem, bo się ośmieszasz i spamujesz. Plujesz jadem jak typowy janusz, któremu zabrali ostatniego karpia w lidlu. Ja nie pozwalam, ja oczekuję. Nie umiesz czytać? Przeczytaj jeszcze raz, a dopiero potem wkładaj mi w palce to czego nie napisałem. Jak mi nie odpowiada to mam nie czytać? Na forum? Głupszy jesteś niż się wydajesz. To, że nie szanujesz to jest główny problem. Brak tolerancji dla tak prostych rzeczy pokazuje jak typowym jesteś polaczkiem. I ja zdecydowanie więcej myślę niż Ty, nie wrzucam posta co 15 sekund jak mi palce na klawiature coś napiszą. Nie zachowuję się jak gimbus co szczeka do wszystkich. Nie Twoje progi, nie Twoja liga.

Pospamuj jeszcze, śmiesznie będzie 😘

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×