Skocz do zawartości
Nerwica.com

Rodzice mnie nie tolerują


Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, hejka. Co mam zrobić? Rodzice mnie nie tolerują. Nie szanują, nienawidzą. Pewnie są ludzie ktorzy mają ode mnie gorzej, mimo wszystko to mnie wyniszcza przychicznie i muszę się gdzieś wygadać.

Dla rodziców jestem zwykłym śmieciem, pasożytem, pewnie mnie nawet nie uważają za swojego syna. Ciągle mnie oszukują, we wszystkim. Powiedzą jedno za 5 min już co innego.

Ojciec mnie bije za błahostki, mowi ze jego tez tak wychowywali i wyszedl na ludzi, jesli czlowiekiem mozna go w ogole nazwac, nie zrobisz czegoś o co cie prosi, krzywo sie spojrzysz, co kolwiek sie odezwiesz zle dostaje w twarz. Raz tak mnie walnął ze uderzylem w łóżko i sie zlamalo pare desek. Jest "Panem Idealnym" zrob tak bo tak ma byc inaczej darcie mordy i w twarz. 

A matka? U niej tez czasami dochodzi do rekoczynow jednak glownie zneca sie psychcznie. Jestem wyzywany od  nie robów, pasozytow, mowi ze zgine w zyciu, nie mam nawet zakladac rodziny bo "tylko im zycie spierdole". Jestem wolem ktory powinien byc im wdzieczny ze zyje. Co z tego ze wszystko co mam zarobilem samemu bo nawet zlotowki mi nie dali ( wychowanie ojca " Bo ojciec mi tez nic nie dawal"). Jedzenie, ubrania? Kupili aby na wsi im wstydu nie przynosic. Tak powiedzieli mi prosto w twarz i ze powinienem byc im wdziecznym za to. Chcialbym sie po prostu zabic. Czuje ze tak byloby dla nich najlepiej.

 

Wyniszcza mnie to. To boli.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby być SOBĄ musisz się wyprowadzić.jak "chcesz" sobie chorować,wyglądać jak chcesz,jeść co lubisz,spacerować,pierdnąć,wyspać sie,spełniać sie w pasjach,uczyć sie i przekonywać na własnej skórze co jest dla ciebie dobre.zastanów się czy chcesz być psem czy wilkiem.pies ma "wygody" stworzone przez człowieka w życiu ale jest jeden warunek-musi nosić obrożę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×